« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grand Prix Czterech Miast w Zambrowie dla Styły

Za nami kolejna odsłona Grand Prix Czterech Miast. Tym razem w zawodach rozegranych na kortach ziemnych w Zambrowie triumfował reprezentant gospodarzy Adam Styła. W finałowym pojedynku rozstawiony z numerem dwa zawodnik pokonał Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży 9:7.


Do półfinału zmagań awansowało dwóch zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Rafał Wyrębek musiał uznać w nim wyższość Krzysztofa Bułkowskiego, przegrywając 4:9. Z kolei Marek Dawidczyk zdołał ugrać zaledwie jednego gema w starciu z Adamem Styłą, ulegając 1:9.


W zawodach wzięło udział trzydziestu zawodników z kilku miast Mazowsza i Podlasia. Obecnie w klasyfikacji generalnej przewodzi dwójka zawodników - Krzysztof Bułkowski i Adam Styła, którzy zgromadzili na swoim koncie po 51 punktów.

Najbliższy turniej Grand Prix Czterech Miast zostanie rozegrany w sobotę i niedzielę (29-30 czerwca) na kortach ziemnych przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. Początek zmagań o godz. 9.00.

Odsłon: 1458
Komentarzy: 0
14:44, 26.06.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo