« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MZOSTiIT

(fot. Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji był Adam Styła z Zambrowa)

Już w najbliższą sobotę 21 września tenisiści walczyć będą w turnieju open na kortach ziemnych przy ulicy Hallera o Puchar Dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Nie przegap! Trwają zgłoszenia do imprezy.


Do rywalizacji w zawodach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera może zgłosić się każdy, kto ma chęć sprawdzenia nabytych umiejętności gry w tenisa. Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym do dziewięciu wygranych gemów. W tie-breaka do dziesięciu punktów.

Zawodnicy ponoszą wpisowe w wysokości 20 złotych w dniu imprezy, które zostaje przeznaczone na nagrody rzeczowe, które rozlosowane zostaną wśród uczestników podczas wręczenia pucharu triumfatorowi zmagań, tuż po spotkaniu finałowym.
Każdy z zawodników sam ponosi koszty ewentualnego ubezpieczenia.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku 19 września do godz. 20.00 pod numerem telefonu 697 770 528 (Arkadiusz Dobkowski) lub drogą elektroniczną na email:

Początek rywalizacji w dniu zawodów o godz. 9.00. Szczegółowy wykaz spotkań dostępny będzie w przeddzień imprezy na stronach internetowych MZOSTiIT (www.mosir.ostroleka.pl) oraz Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe (tenis-ostroleka.pl).

Będzie to już trzecia edycja zawodów o puchar dyrektora MZOSTiIT. W 2011 roku najlepszym zawodnikiem okazał się Wiesław Wyszkowski, który pokonał w finałowym pojedynku Rafała Wyrębka 9:7. Rok później na kortach ziemnych przy ulicy Hallera triumfował Adam Styła z Zambrowa, który w finale pokonał Wiesława Wyszkowskiego.

Odsłon: 1769
Komentarzy: 1
09:47, 17.09.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

gracz @ 22:59, 17.09.2013r. IP: *.*.85.237

czemu MZOSTiIT nie zorganizuje jakiegos otwartego turnieju tenisa stolowego, waruni sa na hali golasia i zawodnicy tez by sie napewno znalezli

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo