« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa dominacja Jordana Czapskiego (zdjęcia)

Jordan Czapski wygrał finałowy Turniej Masters i okazał się bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem całego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowym spotkaniu po emocjonującym, szczególnie drugim secie pokonał świetnie prezentującego się w zawodach Daniela Dąbrowskiego 6:3, 7:6 (7:4).


W meczu o trzecie miejsce Krzysztof Bułkowski po trzysetowej batalii okazał się lepszy od Mateusza Matyczaka 6:4, 4:6, 6:3. Na kolejnych lokatach w finałowych zawodach Masters uplasowali się: Rafałowi Wyrębkowi, Maciej Leonarski, Jędrzej Nowak i Marek Dawidczyk.

Po zakończeniu finału Masters zostały wręczone nagrody najlepszym sześciu zawodnikom w klasyfikacji open, a także uczestnikom tenisowej ligi. Upominki przygotowały władze Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego.

W rozgrywkach ligowych również najlepszym zawodnikiem okazał się Jordan Czapski, a kolejne miejsca zajęli Daniel Dąbrowski, Marek Dawidczyk, Rafał Wyrębek, Mateusz Matyczak, Jędrzej Nowak, Piotr Mrozek, Dariusz Terlikowski, Janusz Czapski, a dziesiątkę najlepszych zawodników zamknął Tomasz Bednarski.

Zobacz zdjęcia:
Finał Turnieju Masters w Tenisie Ziemnym (29.09.2013)

Odsłon: 1692
Komentarzy: 0
09:01, 01.10.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo