Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Fatalne błędy i porażka Korony (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD przegrali spotkanie 15. kolejki IV ligi mazowieckiej z MKS Ciechanów 2:3. Podopieczni trenera Tomasza Słowika popełnili w drugiej odsłonie meczu zbyt wiele błędów, aby myśleć o odniesieniu zwycięstwa.

Pierwsze trafienie w niedzielnym starciu zapisali na swoim koncie goście za sprawą Adama Sosnowskiego. Gospodarze odpowiedzieli kilka minut później, a na listę strzelców wpisał się Paweł Dzbeński. Remisowy rezultat utrzymał się do końca pierwszej odsłony meczu.

Po zmianie stron toczyła się zacięta rywalizacja, w której gospodarze popełnili fatalne błędy w obronie. W 82. minucie meczu samobójcze trafienie zaliczył Marcin Manowski, a dwie minuty później sfaulowany został jeden z napastników MKS Ciechanów.

Rzut karny na bramkę pewnie zamienił Damian Matusiak. Gospodarzy stać było jeszcze na odpowiedź w 89. minucie niedzielnego starcia za sprawą Michała Noska, który wykorzystał rzut karny. Ostatecznie to goście wygrali na Witosa 3:2 i zapisali na swoim koncie komplet punktów.

Kolejnym rywalem Korony HiD przed własną publicznością będzie Wisła II Płock. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 9 listopada o godz. 13.30.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:3 (1:1)

Bramki: Dzbeński 29. Nosek 89.(k) - Sosnowski 23. Manowski 82.(s) Matusiak 84.(k)

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, Manowski, Karczewski, Borkowski - Dzbeński (83. Kuczewski), Szkopek (63. Kaczyński, P. Kamionowski, Kuzia - Majewski, Nosek

IV liga mazowiecka: Korona HiD Ostrołęka - MKS Ciechanów (27.10.2013)