« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Po raz drugi ogarnie nas Ofensywa Tańca

II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Ofensywa Tańca już w najbliższą sobotę 16 listopada. W zawodach w hali im. Arkadiusza Gołasia zaprezentuje się ponad ośmiuset tancerzy z całego kraju i z pewnością stworzą niezapomniane widowisko.


W turnieju zaprezentują się reprezentanci takich miast jak: Wrocław, Białystok, Łomża, Warszawa, Toruń, Zgierz, Lublin, Pabianice, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Łódź, Inowrocław, Piaseczno, Knyszyn, Czarna Białostocka, Suwałki, Olecko, Augustów, Legionowo, Płock, Łajski, Kętrzyn, Węgrów, Brodnica, Olsztyn, Międzyrzec Podlaski, Rzeszów, Żyrardów, Mrągowo oraz gospodarze zmagań.
 

Początek zmagań młodych talentów już o godz. 9.00. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 22.00. W zawodach wystąpią soliści, duety, mini fomacje i formacje, w takich stylach jak: hip hop, popping, house, disco dance oraz inne formy tańca nowoczesnego.

 

W składzie jury zasiądą: Anna "Youya" Jujka, Maciej "Sheva" Mołdoch, Ewa Bielak i Katarzyna Macherska.

- Ostrołękę reprezentować będzie Dance and Move - mówi kierownik zespołu Anna Parzych - Oczywiście występujemy w drugiej części turnieju, czyli w kategorii hip hop. Zaprezentujemy cztery formacje, trzy mini formacje, pięć duetów oraz solówki. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym i nie tylko naszym tancerzom.

Odsłon: 2888
Komentarzy: 1
11:52, 12.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Max @ 13:15, 12.11.2013r. IP: *.*.55.157

Już nie mogę się doczekać tej imprezy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo