« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołaj też siatkarz (zdjęcia)

Po raz szósty w Goworowie rozegrany został Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową. W tegorocznej edycji o laur zwycięzcy walczyły dziewczęta z pięciu drużyn. Reprezentantki z Czerwina pokonując wszystkie zespoły zapewniły sobie wygraną.


Kolejne miejsca zdobyły gimnazjalistki z Baranowa, Ostrołęki i Goworowa. W rozgrywkach uczestniczyły również przedstawicielki Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, które uplasowały się na piątej pozycji.

 

Organizator, UKS TROPS Goworowo w tym roku do gry dopuścił (w drodze wyjątku) chłopców, którzy zastąpili kontuzjowane koleżanki z ostrołęckiej dwójki.

 

Nagrody ufundowane przez Starostę Ostrołęckiego oraz Wójta Gminy Goworowo trafiły zarówno do drużyn, jak też do najlepszego zawodnika z każdej grupy.

 

Do gry o mikołajkowe mistrzostwa siatkarskie włączył się Bank Spółdzielczy w Goworowie. Dzięki dofinansowaniu zawodnicy mogli w pełni sił witalnych walczyć do końca.

 

Koordynatorka powiatowych zmagań Dorota Ciskowska - nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie podkreśliła, że turniej to moc sportowych wrażeń, aktywny wypoczynek i przede wszystkim rozbudzenie zainteresowania tą dyscypliną wśród młodych ludzi.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołaj też siatkarz (07.12.2013)

Odsłon: 1473
Komentarzy: 0
11:00, 08.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozegrany został pierwszy turniej dzikich drużyn w siatkówce organizowany w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Najlepsza okazała się drużyna Los Steineros.

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Uczniowski Klub Sportowy Olimp i miasto Ostrołęka zapraszają do skorzystania z wakacyjnych zajęć i turnieju siatkówki.

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20. 19-letnia atakująca po pięciu latach przerwy ponownie wystąpi w kadrze.

Gabrysia w reprezentacji!

Gabrysia w reprezentacji!

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20.

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie byli organizatorem turnieju dla pasjonatów siatkówki. Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021 trwał dwa dni. Obsada była międzynarodowa. Gry prowadzone były na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo