« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale i dwa awanse Atrii

Michał Trzeciak i Paulina Suchoń
Michał Trzeciak i Paulina Suchoń

Kolejne świetne występy na swoim koncie notują ostrołęccy tancerze prowadzeni przez trenera Katarzynę Orlicką. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria tym razem zdobyli trzy złote medale i wywalczyli dwa awanse do wyższej klasy tanecznej.


Tym razem ostrołęczanie świtnie wypadli w XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna, który odbył się w sobotę 7 grudnia. Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz wytańczyli pierwze miejsce w kombinacji ośmiu tańców w kategorii wiekowej 12-13 lat. Dzięki wygranej Bartek z Magdą zostali przeklasyfikowani do wyższej klasy tanecznej C.

 

Ich starsi klubowi koledzy Michał Trzeciak i Paulina Suchoń byli bezkonkurencyjni w tańcach standardowych i wygrali w kategorii wiekowej pow. 15 roku życia klasa C.

 

W niedzielę 8 grudnia na XVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Augustowie, para potwierdziła swoją dobrą formę ponownie wygrywając rywalizację w tańcach standardowych. Michał z Pauliną również awansowali do wyższe klasy tanecznej B.

Odsłon: 4838
Komentarzy: 3
08:55, 10.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Max @ 16:01, 10.12.2013r. IP: *.*.51.231

Brawo Atria.

estrii @ 18:43, 10.12.2013r. IP: *.*.141.209

Gratuluje pani Kasiu! Widzę że w dobre ręce powierzyłam córkę ;)

Fanka @ 19:17, 10.12.2013r. IP: *.*.203.126

Gratulacje dla par i trenerki. Życzę również udanych startów na Mistrzostwach Polski i na wszystkich turniejach w 2014 roku. Powodzenia !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo