« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ferie z tenisem w Wojciechowicach (zdjęcia, wideo)

Kilkanaście osób uczestniczyło w pierwszych zajęciach "Ferii z tenisem". Do wspólnych treningów dzieci, młodzież i dorosłych zaprosiło Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Zajęcia poprowadził dobrze znany wszystkim szkoleniowiec Bartosz Nowak.


Podczas zajęć można było nabyć podstawy gry w tenisa ziemnego, a także podszkolić nabyte do tej pory umiejętności. Trener Bartosz Nowak omawiał z dużą cierpliwością wszystkie najbardziej popularne zagrania.

 

Zajęcia są ogólnodostępne i może w nich uczestniczyć każdy. Kolejna okazja do wspólnych treningów już środę 26 lutego o godz. 10.00, hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Partnerem przedsięwzięcia dla tenisistów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Ferie z tenisem ziemnym w Wojciechowicach (19.02.2014)

 

Zobacz fragment pierwszych zajęć w okresie ferii zimowych:

Odsłon: 2320
Komentarzy: 1
08:45, 20.02.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 17:11, 20.02.2014r. IP: *.*.49.142

Fajnie, inne dyscypliny też powinny pomyśleć o ofercie dla dzieci i młodzieży w zimowe ferie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo