Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Debiuty ostrołęczan z sukcesami (zdjęcia, wideo)

Ponad dwustu zawodników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w Debiutach Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W zawodach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W kategorii męska sylwetka +177 cm do finałowej rundy awansował ostrołęczanin Łukasz Połatyński. Ostatecznie uplasował się na bardzo dobrej szóstej pozycji w najsilniej obsadzonej kategorii całych zawodów. Do rywalizacji przystąpiła aż czterdziestka zawodników z całego kraju. Zwyciężył Mariusz Janucik z Chlimonów. W tej samej kategorii startował jeszcze ostrołęczanin Jarosław Gumkowski, ale nie znalazł się w finałowej rundzie.

Bardzo duży sukces na swoim koncie zapisał kolejny zawodnik z naszego miasta Andrzej Jószkiewicz, który w kulturystyce mężczyzn 80 kg zajął drugie miejsce. Lepsze oceny zdobył tylko Paweł Żukowski z Warszawy.

Po pierwszej rundzie z zawodami pożegnał się z kolei Marcin Borawski z Rzekunia, sklasyfikowany na jedenastym miejscu w kulturystyce klasycznej mężczyzn 180 cm. W tej kategorii zwyciężył Łukasz Ogórek z Chorzowa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które prezentujemy dzięki portalowi OstrowMaz24.pl.

Debiuty kulturystyczne w Ostrowi Mazowieckiej (22.03.2014)

Odsłon: 12182
Komentarzy: 6
12:19, 23.03.2014r.

III Sportowy Turniej Sołectw. Zapisz ekipę już dzisiaj. Znamy konkurencje

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki i Rada Gminna LZS w Lelisie zapraszają do wzięcia udziału w turnieju sportowo-rekreacyjnym - W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli III Sportowy Turniej Sołectw, który odbędzie się 24 maja na stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie. Początek o godz. 12:00.

Karol Janczewski - człowiek z żelaza. Dalibyście radę?

W mistrzostwach Polski w duathlonie wystartował Karol Janczewski. Zawodnik kategorii masters UKS-u Atleta Ostrołęka wziął udział w zmaganiach w Czempinie. Nasz przedstawiciel spisał się bardzo dobrze.

Czartoryski wśród sędziów. Chcesz zmierzyć się z ciekawymi konkurencjami?

18 maja w Kuźni - Siłownia Kurpiowska odbędą się zmagania siłowe. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w wieku od 15 do 19 lat do wzięcia udziału w rywalizacji. Każdy uczestnik dostanie okolicznościową koszulkę, a do wygrania będą nagrody, m.in. od SFD Ostrołęka i statuetki.

Czujesz się na siłach? Chcesz się zmierzyć? To już w sobotę

Już 18 maja w Kuźni - Siłownia Kurpiowska odbędą się niecodzienne zawody. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w wieku od 15 do 19 lat do wzięcia udziału w rywalizacji. Każdy uczestnik dostanie okolicznościową koszulkę, a do wygrania będą nagrody, m.in. od SFD Ostrołęka i statuetki.

Tomasz Krajza najsprawniejszym Kurpiem! Pomagali Małgosi (zdjęcia)

W miniony piątek w Myszyńcu odbyły się igrzyska siłowo-sprawnościowe ''KuźniaMistrzów 2024'' organizowane przez RCKK w Myszyńcu. Udział w zmaganiach wzięło 17 zawodników, którzy mierzyli się w takich konkurencjach jak: wypychanie sztangi na ławce, podciąganie się na drążku oraz wypychanie żołnierskie sztangi nad głowę. Po zliczeniu punktów wyłoniono trzech najlepszych.

ksask @ 14:17, 23.03.2014r. IP: *.*.48.61

Andrzej zajął 2 miejsce w dyscyplinie, która na prawdę zasługuje na szacunek, kulturystyka do 80kg to już nie są żarty, a Wy dajecie miniaturkę jakiegoś chłopca w spodenkach plażowych, który zajął 6 miejsce...eh.

Rob @ 15:05, 23.03.2014r. IP: *.*.49.31

Wydaje mi, że w serwisie jest miejsce zarówno dla tego, który zajął miejsce 6, jak i drugie. Obaj zrobili bardzo dobre wyniki. Zobacz ilu zawodników startowało w ramach męskiej sylwetki.

Józek @ 19:27, 23.03.2014r. IP: *.*.54.94

Ci w spodenkach to na casting do pornola

dobre bociany ci w spodenkach @ 00:44, 24.03.2014r. IP: *.*.205.158

ci w spodenkach to widac po lydkach ze trening nog jest im obcy. wygladaja jak bociany

3arturro4 @ 10:41, 24.03.2014r. IP: *.*.108.162

Jak sie tak patrzy na te zdjecia to az ciarki czlowieka przechodza.......fuuuj obrzydlistwo.....ale pasja jest pasja.Powodzenia

ktoś @ 19:43, 24.03.2014r. IP: *.*.52.141

Troszkę więcej szacunku dla ludzi którzy coś ze sobą robią. Praca nad ciałem, wysiłek, w końcu jakiś efekt i start w zawodach. Oni się odważyli reprezentować Ostrołękę. Wy którzy piszecie ociany macie na swoim koncie jakieś sukcesy czy tylko tłuste dupska w fotelach? Zanim zaczniesz coś pisać jeden z drugim, stańcie przed lustrem i spójrzcie sobie w oczy...