« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pływacy UŚKS nie spuszczają z tonu

Kolejne sukcesy na swoim koncie zapisali pływacy UŚKS Ostrołęka. Tym razem podopieczni trenera Włodzimierza Janczewskiego wystartowali w IV Grand Prix Mińska Mazowieckim. Ostrołęczanie dziewięć razy stawali na pierwszym stopniu podium, raz na drugim i pięciokrotnie na trzecim.


Ostrołęczanie wrócili również z dwoma medalami dla najlepszych zawodników i wywalczyli dwa dyplomy za czwarte miejsce. Bezkonkurencyjny okazał się Karol Bojarski w grupie najstarszej, zwyciężając w czterech wyścigach na dystansie 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym i wrócił z pucharem dla najlepszego zawodnika.

Powody do zadowolenia ma Marysia Murawska, która trzykrotnie stawała na pierwszym miejscu podium i raz na drugim. Zdobywając puchar dla najlepszej zawodniczki w kategorii średniej.

W tym samym roczniku dobrze spisał się Mateusz Śniadała, który na 50 m stylem motylkowym stanął na trzecim stopniu podium, a na 100 m stylem zmiennym otrzymał dyplom za czwarte miejsce. W najmłodszej grupie dobrze spisali się nasi najmłodsi zawodnicy. Julia Bożomańska dwa razy stawała na trzecim stopniu podium, za wyścigi na 25 m stylem dowolnym i 25 m stylem grzbietowym, a młodsza o rok Zosia Pragacz na 25 m stylem grzbietowym otrzymała dyplom za czwarte miejsce.

Wśród chłopców w tej samej kategorii Kamil Bojarski stawał dwukrotnie na trzecim stopniu podium na dystansach 25 m stylem dowolnym i 25 m stylem grzbietowym.

Odsłon: 3042
Komentarzy: 2
08:15, 26.03.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

stan @ 07:13, 27.03.2014r. IP: *.*.197.84

Włodek wozisz dzieciaki po gminnych zawodach i robisz panikę z tej racji w mediach.

lukas @ 10:33, 27.03.2014r. IP: *.*.113.194

Grand Prix Mińska Mazowieckiego?...gdzie ten Mińsk? w Rosji?...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo