« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe starty Adamowskiego i Gumowskiego

Bardzo udany start zapisali na swoim koncie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka - Mateusz Adamowski i Filip Gumowski, którzy rywalizowali w XI Wiosennych Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. Nasi pływacy z zawodów przywieźli pięć medali.


Mateusz Adamowski zdobył srebrny medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz trzy brązowe krażki (100 m grzbietem, 50 m dowolnym, 100 m dowolnym), natomiast Filip wywalczył brązowy medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

 

Filip ponadto był dwukrotnie czwarty (100 m stylem zmiennym i 100 m dowolnym). Mały błąd przy nawrocie i dyskwalifikacja pozbawiła Filipa srebrnego medalu na 50 m stylem grzbietowym, bo właśnie drugie miejsce dałby naszemu zawodnikowi czas przez niego uzyskany.Zawodnicy trenujący pod okiem trenerów Andrzeja Pyskło i Adama Kurpiewskiego we wszystkich swoich startach ustanowili swoje nowe rekordy życiowe, co również jest ich dużym osiągnięciem.

Odsłon: 3596
Komentarzy: 1
09:34, 02.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Max @ 15:21, 02.04.2014r. IP: *.*.55.231

Gratulacje za kolejne dobre wyniki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo