« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski najlepszy w Forma5 Cup (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał pierwszy w tym sezonie turniej tenisa ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale zawodów o puchar siłowni Forma5 Club pokonał łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego. Emocjonujących spotkań w całym turnieju nie zabrakło.


Od pierwszej rundy toczyła się ciekawa i emocjonująca batalia z udziałem zawodników z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego i Warszawy.

 

W zawodach rywalizowało 24 zawodników, a organizator Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Sportowej zmuszony był wprowadzić limit zgłoszeń ze względu na bardzo duże zainteresowanie imprezą.

 

Przedświąteczny czas wspaniałymi wypiekami osłodziła Piekarnia Kurpiowska Serafin, z kolei nagrody dla zawodników przygotowała Siłowania Forma5 Club, Salon Meblowy MEBPOL, Zakład Fotograficzny Foton i Pizzeria Da Grasso.

 

W turnieju zwyciężył Jordan Czapski, który w finale pokonał Krzysztofa Bułkowskiego 9:4. Wcześniej jego wyższość musieli uznać Maciej Słomski 1:9, Tomasz Pakieła 3:9 i Konrad Czapski 5:9.

 

W kolejny weekend 26-27 kwietnia zostanie rozegrany turnieju otwarcia sezonu organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Szerszy kalendarz imprez na kortach przy ulicy Hallera w najbliższych dniach w naszym serwisie.


JBB

Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały:
Jordan Czapski - Tomasz Pakieła 9:3
Konrad Czapski - Bartłomiej Otłowski 9:7
Adam Otłowski - Krzysztof Bułkowski 3:9
Kamil Tyszka - Rafał Wyrębek 4:9

 

Półfinały:
Rafał Wyrębek - Krzysztof Bułkowski 7:9
Jordan Czapski - Konrad Czapski 9:5

 

Finał:
Jordan Czapski - Krzysztof Bułkowski 9:4

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego Forma5 Club Cup 2014 (19.04.2014)

 

Zobacz fragmenty spotkania finałowego Jordana Czapskiego z Krzysztofem Bułkowskim

Odsłon: 4234
Komentarzy: 9
20:46, 19.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Uczestnik @ 08:20, 20.04.2014r. IP: *.*.48.174

Dziękujemy za fajny turniej z dobrą organizacją i fajnymi nagrodami. Czekamy na kolejne zawody.

Rafał @ 10:21, 20.04.2014r. IP: *.*.6.64

Skłócić jeszcze bardziej środowisko tenisowe każdy umie - cele słabe i wstyd dla miasta i organizatora
Turniej był turniejem prywatnym !!!! a nie jak piszą media otwartym organizowanym przez MOZiT Rywalizacji sportowej tu nie ma - rywalizujemy na zasadzie układów kto komu pokaże - można i tak grać w tenisa .....tego się nie nauczyłem ;-), Grajcie chłopaki ...kto ma jaja nie będzie w tym syfie uczestniczył - mega obciach ...chyba, że chce puchar i fajną nagrodę

gracz @ 16:57, 20.04.2014r. IP: *.*.37.191

brawo Rafał, sam się skłóciłeś ze wszystkimi i nie miej pretensji do ludzi że nie chcą Twojej osoby w turniejach, zorganizuj coś sam to wtedy pogadamy, wylecz się z nałogu i nie bez pretensji do całego świata, a chłopaki jak potrafią tak grają, szkolenie w mieście nie istnieje, tylko P. Nowak robią co chcą i chyba na ten czas lepiej nie będzie.

Rafał @ 17:36, 20.04.2014r. IP: *.*.183.49

Nie chcę już w dalszą polemikę wchodzić
Szkółki tenisowe już zamknęliśmy z Leszkiem, półkolonie które organizowałem też już nie będzie - stracą dzieci /chyba, że projekt weźmie OST bądź ktoś inny/ Ja zdrowia i prywatnego czasu nie zamierzam tracić.
Organizować nic nie będę bo chcę grać.Jeszcze piłki może zacznę produkować. Nie jak mi nie będą odpowiadały kupię inne. Na turniej też mogę pojechać inny tak to działa
Jak jest przyzwolenie kto ma grać a kto nie to powodzenia.

Rafał @ 18:57, 20.04.2014r. IP: *.*.183.49

Jeszcze jedna uwaga
Jeżeli ktoś chce o tenisie porozmawiać ja jestem do dyspozycji. Nie rozmawiajmy o życiu prywatnym bo to co kto robi poza tenisem indywidualna sprawa.

Uczestnik @ 08:36, 21.04.2014r. IP: *.*.54.69

Panie Rafale niejednokrotnie można zauważyć, jak nadużywa Pan alkoholu w turniejach na kortach przy ulicy Hallera. Obsługa już nawet boi się zwracać uwagę, prezes Nowak mało nie dostał zawału serca, a Pan wciąż nie wie, dlaczego ludzie już nawet wolą się nie odzywać.

Chce Pan przyjść na turniej i zrobić obciach przy dyrektorze MZOSTiIT, od którego nie odbierze Pan nagrody i powie Pan do niego jak do prezesa... Połóż se Pan tam gdzieś, to se wezmę...

T @ 10:17, 21.04.2014r. IP: *.*.183.49

Na prawdę szkoda czasu wchodzić w dalszą dyskusję czy ktoś pije piwo na turniejach amatorskich czy nie.Mogę o tym podyskutować
Każdy ma swoje interesy. Kto jak do mnie się odezwie tak ja do niego. Tak to działa szkoda dalej dyskutować. Jeżeli Prezes odzywa się to spadaj Pan bo nie chcę zdjęcia to ciężko wziąć nagrody.

T @ 10:58, 21.04.2014r. IP: *.*.183.49

Grałem tu tyle lat i pewne rzeczy chciałem podpowiedzieć. Nie da się to trudno. Kłóćcie się dalej. Ja mam co w życiu robić za nerwowo to wszystko jak dla mnie.

T @ 12:07, 21.04.2014r. IP: *.*.57.2

Wańkowicz to co to u się dzieje określał kundlizmem /można wygooglać definicję/
Ja bieganie, tenis, piwko i do przodu ;-)
Pozdrowienia i tez się rozwijajcie - razem raźniej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo