« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Emocjonująca rywalizacja w turniejach OST (zdjęcia)

Zwycięstwem pary deblowej - Leszek Bieżuński / Rafał Kołodziejski zakończył się pierwszy w tym sezonie turniej w grze podwójnej na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W rywalizacji oglądaliśmy dziewięć par, które podzielone zostały na trzy grupy.


Zwycięzcy każdej z grup awansowali do fazy finałowej z udziałem trzech najlepszych par deblowych.

Wyniki grupy finałowej: Bieżuński / Kołodziejski - Wyrębek - Matyczak 9:2, Jan. Czapski / Jor. Czapski - Bieżuński / Kołodziejski 1:9
Jan. Czapski / Jor. Czapski - Wyrębek / Matyczak 9:0.


Końcowa klasyfikacja zawodów: 1. Leszek Bieżuński, Rafał Kołodziejski, 2. Janusz Czapski, Jordan Czapski, 3. Rafał Wyrębek, Mateusz Matyczak.


JBB

Turniej został rozegrany w sobotę, 17 maja. W niedzielę, 18 maja do rywalizacji przystąpiła młodzież z rocznika 1998 i młodsi. Zwyciężył Bartosz Murach w decydującym spotkaniu pokonując Łucję Szabłowską 13:11, 12:2. Trzecie miejsce zajął Bartosz Zaborowski, a czwarte Ludwik Ossowski.

Zobacz zdjęcia:
Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego w Ostrołęce (17.05.2014)

Odsłon: 2757
Komentarzy: 1
09:59, 20.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 10:21, 21.05.2014r. IP: *.*.53.93

Jordan trzymam za ciebie kciuki, wracaj do gry!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo