« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Wyścig z czasem" ostrołęckiej Squatiny

Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie Squatina zawodami "Wyścig z czasem" zakończyło pierwszą część sezonu. Klub skupia się na uaktywnianiu dziecięcych pasji i popularyzowaniu pływania, która jest dyscypliną wspomagającą prawidłowy rozwój fizyczny dziecka.


- Organizując tego typu zawody mamy na celu wśród dzieci budować dobre relacje, zabawę i pasję, bo na rywalizację przyjdzie jeszcze czas - podkreśla trenerka Maja Bieżuńska. - Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie cieszyły się bardzo z własnych rekordów życiowych. Radosne uśmiechy jakie można było zobaczyć na twarzach uczestników konkursu były najlepszą dla nas nagrodą. Osiemdziesiąt dzieci otrzymało pamiątkowe dyplomy uwieczniające rekordy życiowe i złote medale aby zapoczątkowały sukcesy na sportowych arenach.


JBB

Dobry przykład młodym adeptom pływania po raz kolejny dała ich trenerka Maja Bieżuńska. Po czternastu latach przerwy wywalczyła złoty medal na dystansie 50 m stylem klasycznym, w kategorii Masters. Łupem ostrołęczanki padły jeszcze dwa srebrne medal na 100 i 200 metrów.

Odsłon: 3105
Komentarzy: 5
10:47, 06.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

rodzic @ 16:43, 06.07.2014r. IP: *.*.104.183

Czemu inne dzieci nie mialy prawa startować w zawodach organizowanych przez p Bieżuńską, czemu takie zawody organizowane są w wakacje a nie w roku szkolnym np w czerwcu? żeby wszystkie dzieci które trenują pływanie mogły pokazać swoje umiejętności. może p Bieżuńska boi się konfrontacji swoich podopiecznych z innymi dziećmi.

Max @ 10:05, 07.07.2014r. IP: *.*.53.122

Widać robi to tylko dla swoich dzieci, bierze od nich kasę to i zapewnia atrakcje. Inne kluby biorą kasę i też niech robią. Piątka robi dla wszystkich zawody, UŚKS to nie wiem czy coś kiedy zorganizował.

DO Max @ 21:34, 29.09.2014r. IP: *.*.19.98

UŚKS nie raz organizował tylko w odróżnieniu od 5tki i klubu p mai uczciwie dla wszystkich którzy chcieli brać udział

rodzic @ 20:40, 01.10.2014r. IP: *.*.232.39

uśks nigdy nic nie zorganizował!a może tak zorganizował jak prowadzi zajęcia, któłre same się prowadzą nowoczesnymi metodami!

Ja @ 20:56, 04.10.2014r. IP: *.*.180.192

Od prowadzenia zajec prose sie odczepic jesli nie ma sie pojecia o plywaniu. Najwieksze talenty ostroleckie pochodza z uśks a piatka sie wlecze za nimi jak smrod.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo