« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Wyścig z czasem" ostrołęckiej Squatiny

Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie Squatina zawodami "Wyścig z czasem" zakończyło pierwszą część sezonu. Klub skupia się na uaktywnianiu dziecięcych pasji i popularyzowaniu pływania, która jest dyscypliną wspomagającą prawidłowy rozwój fizyczny dziecka.


- Organizując tego typu zawody mamy na celu wśród dzieci budować dobre relacje, zabawę i pasję, bo na rywalizację przyjdzie jeszcze czas - podkreśla trenerka Maja Bieżuńska. - Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie cieszyły się bardzo z własnych rekordów życiowych. Radosne uśmiechy jakie można było zobaczyć na twarzach uczestników konkursu były najlepszą dla nas nagrodą. Osiemdziesiąt dzieci otrzymało pamiątkowe dyplomy uwieczniające rekordy życiowe i złote medale aby zapoczątkowały sukcesy na sportowych arenach.Dobry przykład młodym adeptom pływania po raz kolejny dała ich trenerka Maja Bieżuńska. Po czternastu latach przerwy wywalczyła złoty medal na dystansie 50 m stylem klasycznym, w kategorii Masters. Łupem ostrołęczanki padły jeszcze dwa srebrne medal na 100 i 200 metrów.

Odsłon: 3059
Komentarzy: 5
10:47, 06.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

rodzic @ 16:43, 06.07.2014r. IP: *.*.104.183

Czemu inne dzieci nie mialy prawa startować w zawodach organizowanych przez p Bieżuńską, czemu takie zawody organizowane są w wakacje a nie w roku szkolnym np w czerwcu? żeby wszystkie dzieci które trenują pływanie mogły pokazać swoje umiejętności. może p Bieżuńska boi się konfrontacji swoich podopiecznych z innymi dziećmi.

Max @ 10:05, 07.07.2014r. IP: *.*.53.122

Widać robi to tylko dla swoich dzieci, bierze od nich kasę to i zapewnia atrakcje. Inne kluby biorą kasę i też niech robią. Piątka robi dla wszystkich zawody, UŚKS to nie wiem czy coś kiedy zorganizował.

DO Max @ 21:34, 29.09.2014r. IP: *.*.19.98

UŚKS nie raz organizował tylko w odróżnieniu od 5tki i klubu p mai uczciwie dla wszystkich którzy chcieli brać udział

rodzic @ 20:40, 01.10.2014r. IP: *.*.232.39

uśks nigdy nic nie zorganizował!a może tak zorganizował jak prowadzi zajęcia, któłre same się prowadzą nowoczesnymi metodami!

Ja @ 20:56, 04.10.2014r. IP: *.*.180.192

Od prowadzenia zajec prose sie odczepic jesli nie ma sie pojecia o plywaniu. Najwieksze talenty ostroleckie pochodza z uśks a piatka sie wlecze za nimi jak smrod.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo