« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacje z tenisem po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT zaprosiło dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnych bezpłatnych treningów. Zajęcia odbywały się na kortach ziemnych przy ulicy Hallera, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał trener Bartosz Nowak.


Podczas zajęć każdy mógł poznać podstawy lub poprawić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego szkoleniowca. Na obiekcie istniała możliwość bezpłatnego wypożyczenia rakiety. We wspólnych treningach przez cały tydzień brała udział grupa około trzydziestu młodych adeptów tenisa.

 

Po tygodniu bezpłatnych zajęć najlepsza ósemka zawodniczek i zawodników zostanie zaproszona na kolejny tydzień bezpłatnych zajęć prowadzonych przez instruktora Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Bartosza Nowaka. Dla tych, którzy nie załapali się na pierwszą odsłonę Wakacyjnej Szkoły Tenisa mamy dobrą informację. Zajęcia zostaną powtórzone w dniach 4-8 sierpnia. Dodatkowo OST wraz MZOSTiIT zapraszają na turnieje młodzieżowe podczas wakacji, w których nie są pobierane opłaty.Pierwszy z turniejów do lat 18 już w środę, 16 lipca o godz. 9.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Zgłoszenia na piętnaście minut przed rozpoczęciem zmagań. Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia:
Wakacje z tenisem po raz szósty (7-11.07.2014)

 

Zobacz fragmenty zajęć na kortach ziemnych przy ulicy Hallera

Odsłon: 1977
Komentarzy: 0
11:06, 12.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo