« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h z sukcesami w Maratonie Kresowym MTB

Kolejny udany start mają za sobą reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h, którzy tym razem startowali w zawodach z cyklu Maratony Kresowe MTB. Tym razem rywalizacja miała miejsce w Siennicy Różanej, a na trasie rywalizowała piątka zawodników ostrołęckiego klubu.


Na najdłuższym dystansie (60 km) zwyciężył bezapelacyjnie Sarunas Pacevicius - Sprint SBR Bank Team Kowno z czasem 2:13:17, Wiesław Kamiński po defekcie gumy dojechał na metę na siedemnastej pozycji z czasem 2:30:57 zajmując jednocześnie pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej, a Wiesław Podeszwa stanął na trzecim stopniu podium w kategorii Super Master.

 

Na dystansie 34 km zwyciężył Radosław Tecław - Sklep Rowerowy Bydgoszcz z czasem 1:15:23. Najlepszym zawodnikiem z Ostrołęki był Bartosz Jechanowski, który zameldował się na mecie jako siódmy i tym samy zwyciężył w kategorii Junior.


JBB

Sebastian Korzeb na tym samym dystansie po kraksie na trasie wyścigu zajął ostatecznie drugie miejsce w kategorii Junior z czasem 1:23:46. Maria Kamińska i Arkadiusz Jechanowski na tym samym dystansie zajęli bardzo dobre czwarte miejsca w swoich silnie obsadzonych kategoriach wiekowych.

Odsłon: 3093
Komentarzy: 2
08:00, 13.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

to ja @ 22:36, 13.07.2014r. IP: *.*.91.218

Seastian gratulacje 2 miejsca a by tak dalej :)

kk24h @ 08:13, 14.07.2014r. IP: *.*.65.18

więcej na stronie KK24h kropka pl :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo