« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostre ściganie w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Sebastian Korzeb na rowerze szosowym i Krzysztof Leszczyński w kategorii MTB okazali się najlepsi na 10 km trasie w Rzekuniu. W sumie sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników rywalizowało w szóstej już edycji jazdy indywidualnej na czas.


W rywalizacji oglądaliśmy zawodników m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza, a nawet Warszawy. Pogoda sprzyjała rozwijaniu dużych prędkości, dlatego wyniki na mecie były naprawdę dobre.

 

W rywalizacji rowerów szosowych zwyciężył Sebastian Korzeb, który trasę z Rzekuniu do Drwęczy i z powrotem pokonał w czasie 15 minut 19 sekund. Drugi był kolejny z ostrołęczan Artur Budny - 15:22. Miejsce na trzecim stopniu podium zajął Wiesław Kamiński z Nowosiedlin z czasem 15:37.


JBB

W kategorii MTB wygrał Krzysztof Leszczyński z Ostrołęki z czasem 17:24. Drugie miejsce zajął Mateusz Piechnik (Warszawa) - 17:28, a trzecie Arkadiusz Jechanowski (Ostrołęka) - 17:32.

 

Do rywalizacji w zawodach przystąpiło w dwóch kategoriach sześćdziesięciu zawodników. Najlepsi z Klubu Kolarskiego 24h otrzymali nagrody w postaci karnetów na siłownię Forma5 Club.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarskie mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas na 10 km (15.08.2014)

 

Odsłon: 8291
Komentarzy: 1
10:44, 18.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

» Wasze komentarze

g @ 10:41, 19.08.2014r. IP: *.*.231.160

super takich imprez więcej a nie piłka nozna przynajmniej coś się dzieje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo