« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostre ściganie w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Sebastian Korzeb na rowerze szosowym i Krzysztof Leszczyński w kategorii MTB okazali się najlepsi na 10 km trasie w Rzekuniu. W sumie sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników rywalizowało w szóstej już edycji jazdy indywidualnej na czas.


W rywalizacji oglądaliśmy zawodników m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza, a nawet Warszawy. Pogoda sprzyjała rozwijaniu dużych prędkości, dlatego wyniki na mecie były naprawdę dobre.

 

W rywalizacji rowerów szosowych zwyciężył Sebastian Korzeb, który trasę z Rzekuniu do Drwęczy i z powrotem pokonał w czasie 15 minut 19 sekund. Drugi był kolejny z ostrołęczan Artur Budny - 15:22. Miejsce na trzecim stopniu podium zajął Wiesław Kamiński z Nowosiedlin z czasem 15:37.W kategorii MTB wygrał Krzysztof Leszczyński z Ostrołęki z czasem 17:24. Drugie miejsce zajął Mateusz Piechnik (Warszawa) - 17:28, a trzecie Arkadiusz Jechanowski (Ostrołęka) - 17:32.

 

Do rywalizacji w zawodach przystąpiło w dwóch kategoriach sześćdziesięciu zawodników. Najlepsi z Klubu Kolarskiego 24h otrzymali nagrody w postaci karnetów na siłownię Forma5 Club.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarskie mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas na 10 km (15.08.2014)

 

Odsłon: 7889
Komentarzy: 1
10:44, 18.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

g @ 10:41, 19.08.2014r. IP: *.*.231.160

super takich imprez więcej a nie piłka nozna przynajmniej coś się dzieje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo