Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Ostre ściganie w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Sebastian Korzeb na rowerze szosowym i Krzysztof Leszczyński w kategorii MTB okazali się najlepsi na 10 km trasie w Rzekuniu. W sumie sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników rywalizowało w szóstej już edycji jazdy indywidualnej na czas.

W rywalizacji oglądaliśmy zawodników m.in. z Ostrołęki, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza, a nawet Warszawy. Pogoda sprzyjała rozwijaniu dużych prędkości, dlatego wyniki na mecie były naprawdę dobre.

W rywalizacji rowerów szosowych zwyciężył Sebastian Korzeb, który trasę z Rzekuniu do Drwęczy i z powrotem pokonał w czasie 15 minut 19 sekund. Drugi był kolejny z ostrołęczan Artur Budny - 15:22. Miejsce na trzecim stopniu podium zajął Wiesław Kamiński z Nowosiedlin z czasem 15:37.

W kategorii MTB wygrał Krzysztof Leszczyński z Ostrołęki z czasem 17:24. Drugie miejsce zajął Mateusz Piechnik (Warszawa) - 17:28, a trzecie Arkadiusz Jechanowski (Ostrołęka) - 17:32.

Do rywalizacji w zawodach przystąpiło w dwóch kategoriach sześćdziesięciu zawodników. Najlepsi z Klubu Kolarskiego 24h otrzymali nagrody w postaci karnetów na siłownię Forma5 Club.

Kolarskie mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas na 10 km (15.08.2014)