Czwartek, 2 maja 2024 r., imieniny Zygmunta, Atanazego, Anatola

Narew z Ostrovią na remis (zdjęcia, wideo)

Świetne widowisko obejrzeli licznie zgromadzeni kibice na stadionie przy ulicy Witosa. W starciu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej piłkarze ostrołęckiej Narwi zremisowali z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 4:4. Kto nie oglądał meczu, ma czego żałować!

Pierwsze trafienie na koncie gospodarzy zapisał już w piątej minucie meczu Piotr Strzeżysz. Kapitan ostrołęckiej Narwi wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z obrońców Ostrovii. Goście mogli odpowiedzieć pięć minut później, ale strzał Arkadiusza Ciacha trafił w poprzeczkę. W 23. minucie meczu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Rafał Komosa przy asyście Dawida Wilczewskiego.

Osiem minut później mocnym strzałem zza pola karnego na listę strzelców wpisał się Cezary Stachowicz i Narwianie do przerwy prowadzili 2:1. Tuż po zmianie stron do siatki rywali trafił były zawodnik niebiesko-czerwonych Mateusz Pełtak, który po dośrodkowaniu od Marka Kaliszewskiego najwyżej wyskoczył do piłki i pokonał golkipera Narwi.

W kolejnych minutach meczu Ostrovia znacznie przyspieszyła i strzeliła kolejnego gola. Świetny rajd Marka Kaliszewskiego lewą stroną boiska i dogranie w pole karne zamknął Arkadiusz Ciach. W kolejnych minutach meczu Narew robiła wszystko, aby wyrównać.

Tym razem o swoich nieprzeciętnych umiejętnościach dał znać Damian Drężewski, który po dośrodkowaniu w pole karne piękną przewrotką pokonał Adriana Orłowskiego. Niebiesko-czerwoni poszli za ciosem, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Cezary Stachowicz. Doświadczony zawodnik Narwi otrzymał piłkę tuż za linią pola karnego i pięknym strzałem pod poprzeczkę zaskoczył golkipera Ostrovii.

Goście walczyli w sobotnim starciu do końca, a upragniony punkt zapewnił im były Narwianin Dominik Dzwonkowski, który w ostatniej minucie doliczonego czasu gry pokonał Krzysztofa Myślińskiego. Ostatecznie po świetnym widowisku na stadionie przy ulicy Witosa doszło do podziału punktów.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi piłkarzy ostrołęckiej Narwi czeka w sobotę, 6 września. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego udadzą się na starcie z Huraganem Wołomin.

MKS Narew Ostrołęka - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:4 (2:1)
Bramki: Strzeżysz 5.(k) Stachowicz 31. 76. Drężewski 68. - Komosa 23., Pełtak 48. Ciach 59. Dzwonkowski 90.+4

Narew: Myśliński - Stachowicz (86. Młynarski), Cychol, Prusinowski (66. Gawrych), Skorupka - Drężewski, Gałązka, Strzeżysz, Wargulewski, Majewski (21. Parzych), Kubat (68. Niedźwiecki)

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski, Zaremba, Małkiński, D. Wilczewski - Grabowski (83. Rupacz), Pełtak (78. R. Wilczewski), Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa (83. Zapatka)

Spotkanie 5. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupa północ: MKS Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka (30.08.2014)

Bramka Piotra Strzeżysza dla Narwi

Bramka Mateusza Pełtaka dla Ostrovii

Bramka Dominika Dzwonkowskiego dla Ostrovii

Odsłon: 7613
Komentarzy: 14
16:35, 30.08.2014r.

Drężek: Blokada komentarzy to pokazanie środkowego palca. Obecny zarząd zapomniał, że to nie jest ich klub

Na stronie internetowej Narwi Ostrołęka ukazał się komunikat zarządu klubu. Władze zdecydowały się, by tymczasowo zablokować możliwość komentowania materiałów. Bardzo szybko do sprawy odniósł się były prezes niebiesko-czerwonych - Kamil Drężek.

Narew Ostrołęka. Komunikat zarządu. Zablokowane komentarze

Piłkarze z Ostrołęki raczej nie wywalczą awansu do V ligi. Na stronie klubu pojawił się komunikat zarządu Narwi. Władze podjęły decyzję o tymczasowym zablokowaniu możliwości komentowania materiałów. Przeczytajcie.

Nadnarwianka uciekła Narwi. Narew dogoni Nadnarwiankę?

Jeszcze kilka tygodni temu można było marzyć o awansie do IV ligi. Teraz te plany można odłożyć w czasie. Obym się mylił. Narew przegrała 1:4 z Polonią II Warszawa. Gracze Marcina Gałązki do trzeciej w tabeli Nadnarwianki Pułtusk tracą cztery punkty. W sobotę bezpośrednie starcie. Początek o godz. 16:00. Zobacz wyniki oraz tabelę V ligi.

Ale ścisk w czołówce IV ligi. KS CK Troszyn jeszcze namiesza? (zdjęcia)

Za piłkarzami 25. kolejka w najwyższej klasie rozgrywkowej w województwie mazowieckim. Zespół z Troszyna poradził sobie z Wilgą Garwolin. Podopieczni Michała Złotkowskiego wygrali 2:0, odnosząc siedemnastą wygraną w sezonie. Nasi tracą do lidera zaledwie cztery punkty.

Radość w Rzekuniu. Smutek w Ołdakach i Kadzidle (zdjęcia)

Zespół Rzekunianki poradził sobie z Konopianką. Po dwóch wygranych z rzędu ULKS Ołdaki musiał uznać wyższość rywali. Porażkę zanotował również Kurpik Kadzidło, który przegrał z ekipą z Ojrzenia.

grajcar @ 19:35, 30.08.2014r. IP: *.*.165.189

niestety bramkarz w Narwi odstaje i to mocno od całej reszty i myślę że lepiej jest dać szanse jakiemuś młodemu z Oki a na pewno nie będzie gorszy, niech się ogrywa a tak ogrywamy zawodnika nie z naszego miasta.

Giorgio @ 19:48, 30.08.2014r. IP: *.*.189.241

to i tak był najlepszy start sezonu w wykonaniu Narwi w XXI wieku. 4 wygrane z rzędu przerwane remisem - brawo Narew, oby tak dalej:)

Do grajcar @ 19:58, 30.08.2014r. IP: *.*.49.145

Zgadzam się z Tobą, kiepski mecz w jego wykonaniu dzisiaj. Ale może się jeszcze rozegra i nabierze pewności siebie. Na lokalnym rynku ciężko o dobrego golkipera. Chyba, że Łyżwa wróci zimą.

ble ble @ 20:01, 30.08.2014r. IP: *.*.55.169

Co ty Pier.....dolisz człowieku!!!!Bramkarz dał z siebie wszystko!!! jak na razie straciliśmy tylko 5 bramek w 5 meczach!!!!!!!!!!A tak poza tym,Ostrów wzmocniona kilkoma Narwianami jest silnym zespołem!!!Przypomnę,że w ostatnim meczu z Ostrowią jak dobrze pamiętam przegraliśmy u siebie 4-1!!!Ale dzisiejszy mecz był na prawde jeden z lepszych:)))Oby Tak Dalej Narewka!!!!!!!!!!!!!!

ble ble @ 20:05, 30.08.2014r. IP: *.*.55.169

Patrzycie tylko ile wpuscił!!!!!!!!!!!!!!!A nie patrzycie ile wyjął!!!!!!!!!!

Psiu @ 20:12, 30.08.2014r. IP: *.*.19.41

Pozdrawiam e coś na trybunach co się awanturowało i szukało zadymy, a później się speniało

skutek @ 20:13, 30.08.2014r. IP: *.*.240.233

Bramkarz Narwi wyjął w tym meczu kilka dobrych okazji,ale nie ustrzegł się błędów.
Co do meczu widać że dobra ekipa z naszej drużyny,ale zawsze gdy gramy z Ostrovią to Kaliszewski tylko Kaliszewski on sam tej drużynie może wygrać mecz dzięki swojej szybkości.Ostrów wybrał inną taktykę na mecz Kaliszewski zawsze na prawej pomocy ,a dzisiaj na lewej pomocy i przez większość meczu grał na 17-letniego zawodnika ,który wrócił tydzień temu z Łodzi.
Jeszcze dodam że kibice Ostrowa na meczu bardzo chamscy przez cały mecz wulgaryzmy.

ble ble @ 20:13, 30.08.2014r. IP: *.*.55.169

Brakuje tyko Daimosa,Łyżwę i Kchomyna !!! I byśmy mieli III ligę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skutek @ 20:16, 30.08.2014r. IP: *.*.240.233

Dodam że.
Zawsze gdy traci się dużo bramek to wszyscy zwalają na bramkarza,a zagrał nieźle.

Do grajacar: Chyba śnisz że Łyżwa wróci ,w Koronie dostał pieniądze,a w Narwi nie,i w pracy też nie mógł po pracuje fizycznie.

skutek @ 20:23, 30.08.2014r. IP: *.*.31.221

I teraz czekać do 10 września(środa) kiedy nasi mecz rozegrają.
Fajnie że dużo ludzi było na meczu było też kilku z Ostrowa ,ale myślę że ich było z 30.Gdy zawsze dużo ludzi jest na meczach nasi zawsze dobrze grają tydzień temu 300,a dzisiaj myślę że 500 pękło.I ludzie niech nadal przychodzą żeby być z drużyną.

narwianin @ 21:37, 30.08.2014r. IP: *.*.55.58

Szkoda, że Narew oddała dwóch zawodników do rywala. Jak się okazało zrobili przewagę i to ich strata przeważyła na dzisiejszym wyniku.

Ja @ 23:19, 30.08.2014r. IP: *.*.53.90

Walka!!!

mistrz @ 07:38, 31.08.2014r. IP: *.*.85.125

Jest dobrze ,niezły mecz dużo bramek na 5 meczy 3 na wyjeździe.Mamy 13 pkt to bardzo dobry wynik.Narew nie grala jeszcze w pełnym składzie kontuzjowani są zawodnicy którzy będą w podstawowym składzie.Dziś zabrakło obrońcy po zejściu Prusinowskiego ale i tak było dobrze.Bramkarz kilka piłek wyjął ale zrobił kilka wielbłądów.Potrzebny jest bramkarz i obrońca..Ale mamy lidera trzeba się cieszyć..

skutek @ 10:49, 31.08.2014r. IP: *.*.55.34