Piątek, 3 maja 2024 r., imieniny Marii, Aleksandra, Stanisława

Troszyn traci dystans do lidera z Nasielska

To był bardzo ciekawy i emocjonujący weekend na boiskach ligi okręgowej. Liderem wciąż pozostają piłkarze Żbika Nasielsk, którzy nieoczekiwanie powiększyli przewagę nad KS CK Troszyn. Drużyna Edwarda Klejndinsta tylko zremisowała z Wkrą Bieżuń 1:1.

Jedyne trafienie dla KS CK Troszyn zaliczył Dominik Zalewski. Wychowanek miejscowego klubu w ostatnich spotkaniach prezentuje bardzo wysoką formę.

Punkty po raz kolejny stracili piłkarze ostrołęckiej Korony, którzy nie potrafili pokonać na wyjeździe Wkry Sochocin. Tym razem jedyną bramkę dla żółto-niebieskich strzelił Sebastian Parzych, a drużyna prowadzona przez trenerów Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza zremisowała 1:1.

Również podziałem punktów zakończyło się spotkanie Rzekunianki Rzekuń na wyjeździe z Tęczą Ojrzeń. Bramkę dla drużyny, którą po dłuższej przerwie poprowadził Łukasz Załęski strzelił Przemysław Olbryś. Gospodarze wyrównali dopiero w ostatniej minucie meczu.

Spore emocje przeżywali kibice w Łysych, gdzie miejscowa Tęcza dopiero na minutę przed końcem spotkania zapewniła sobie zwycięstwo nad Orzycem Chorzele. Bramkę na miarę trzech punktów pięknym uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Maciej Siwak.