« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej Masters dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Turniej Masters dla najlepszych tenisistów w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim to prawdziwe święto. Nic dziwnego, że zmagania najlepszych zawodników z naszego regionu na trybunach przy ulicy Hallera obserwowała duża grupa amatorów tego sportu. A było na co popatrzeć!


Do rywalizacji w trzydniowych zawodach przystąpiła ósemka najlepszych zawodników z ostrołęckiego rankingu open oraz tenisowej ligi. Z rywalizacji wykruszyli się przed finałem Marek Dawidczyk i Rafał Kołodziejski. Na ich miejsce wskoczyli Dariusz Terlikowski i Maciej Leonarski.

 

Mimo zmian tuż przed finałową imprezą nie brakowało emocji i pojedynków na wysokim poziomie.
- Wyraźnie poziom rywalizacji tenisistów w naszym regionie jest coraz wyższy i to cieszy - mówił przed rozpoczęciem finałowych zawodów prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jędrzej Nowak.

 

Ostatecznie do rywalizacji przystąpili, w grupie A: Rafał Wyrębek, Jędrzej Nowak, Maciej Leonarski i Piotr Mrozek. W grupie B: Mateusz Matyczak, Daniel Dąbrowski, Dariusz Terlikowski i Jordan Czapski. W grupie A najlepszy okazał się Rafał Wyrębek, ale w półfinałowym starciu musiał uznać wyższość Daniela Dąbrowskiego 3:6, 2:6. W drugim półfinale zwycięzca grupy B Jordan Czapski pokonał z kolei Piotra Mrozka 6:2, 6:3.

W tym samym czasie trwała rywalizacja o dalsze miejsca w Mastersie. W meczu o siódme miejsce Dariusz Terlikowski nie rozegrał starcia z Maciejem Leonarskim, bo rywala z powodu kontuzji nie wszedł na kort. W meczu o piąte miejsce Mateusz Matyczak pokonał prezesa OST Jędrzeja Nowaka 6:1, 6:0.W spotkaniu o trzecie miejsce Rafał Wyrębek okazał się lepszy od Piotra Mrozka 6:1, 6:1. Z kolei w finałowym meczu Jordan Czapski pokonał Daniela Dąbrowskiego 6:1, 7:6. W meczu grupowym Czapski okazał się lepszy wygrywając 6:4, 6:3. Na zakończenie Mastersa odbyło się podsumowanie podczas którego prezes Jędrzej Nowak i sekretarz OST Dariusz Terlikowski wręczyli nagrody najlepszym zawodnikom. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej finałowy Masters Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego (12.09.2014)

 

Podsumowanie turnieju tenisa ziemnego Masters

Odsłon: 3950
Komentarzy: 2
08:15, 16.09.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Tenisista @ 17:09, 16.09.2014r. IP: *.*.157.64

Brawo Jordan, jeszcze jakbyś trochę podziałał dla tego tenisa, było fajnie.

gracz @ 18:38, 17.09.2014r. IP: *.*.64.63

ale nagrody jakie dostali zawodnicy, brawo zarząd i Panie Prezesie.! następnym razem zaproszcie gospodynie wiejskie po odbiór

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo