« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze walczą "O Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska
Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska
Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit
Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit
Arkadiusz Gumowski i Krystyna Podsiadlik
Arkadiusz Gumowski i Krystyna Podsiadlik

Za nami pierwsza część turnieju tańca towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę". W zawodach organizowanych przez Ostrołęckie Centrum Kultury i Klub Tańca Towarzyskiego FAN zaprezentowały się cztery pary z naszego miasta, z których jedna znalazła się w ścisłym finale.


W kombinacji sześciu tańców w klasie E 10-11 lat wielbiciele tańca towarzyskiego mogli podziwiać występy: Mateusza Wielgolińskiego i Nikoliny Dziadak (Atria Ostrołęka) oraz Wiktora Śliwowskiego i Angeliny Staszewskiej (FAN Ostrołęka). Do finału konkurencji awansowała druga z wymienionych par.

 

W kombinacji ośmiu tańców w klasie E 12-13 lat zaprezentowały się dwie pary z klubu FAN Ostrołęka. Na parkiecie mogliśmy oglądać Miłosza Dobkowskiego i Wiktorię Szmit oraz Arkadiusza Gumkowskiego i Krystynę Podsiadlik. Obie pary zakończyły jednak udział w zawodach na półfinale.

 

Zapraszamy na kolejne odsłony turnieju do hali im. Arkadiusza Gołasia, a szczególnie Galę Wieczorną od godziny 17.30, którą poprowadzi Piotr Galiński. Tymczasem w naszym serwisie materiały filmowe oraz zdjęć z tańców standardowych i latynoamerykańskich ostrołęckich par.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" - blok I (27.09.2014)


Łubudu

Turniej "O Złotą Podwiązkę" klasa E 12-13 lat - Walc angielski

 

Turniej "O Złotą Podwiązkę" klasa E 12-13 lat - Jive

 

Turniej "O Złotą Podwiązkę" klasa E 10-11 lat Cha-cha

 

Turniej "O Złotą Podwiązkę" klasa E 10-11 lat - Jive

Odsłon: 14282
Komentarzy: 1
12:51, 27.09.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

iza @ 19:31, 27.09.2014r. IP: *.*.157.94

Wiktor, gratulujemy wejścia do finału:) klasa IVa:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo