Wtorek, 7 maja 2024 r., imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Trójka na remis z ChKS Łódź (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po niezwykle zaciętym spotkaniu 5. kolejki II ligi zremisowali z ChKS Łódź 23:23. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali dobre spotkanie i byli bliscy odniesienia czwartego ligowego tryumfu.

Do przerwy Trójka prowadziła pewnie 13:10 i wiele wskazywało na to, że ostrołęczanie mogą zdobyć komplet punktów. Po zmianie stron rywale zaczęli odrabiać straty i po dziesięciu minutach gry doprowadzili do stanu 15:15.

Od tej pory na parkiecie rozpoczęła się niezwykle zacięta konfrontacja, ale Trójka potrafiła odskoczyć ponownie na trzy bramki przy stanie 20:17. Niestety brak skuteczności w końcówce meczu sprawił, że pomimo prowadzenia 23:21 na minutę przed końcem spotkania, ostatecznie doszło do remisu 23:23 i podziału punktów.

Dwie ostatnie bramki dla gości zdobył Konrad Witczak. Najwięcej trafień dla gospodarzy w sobotnim starciu zaliczył Artur Choroszewski - sześć. W kolejnym starciu II ligi nasi piłkarze zmierzą się z SPR Siedlce. Spotkanie ponownie zostanie rozegrane przed własną publicznością w hali ZS nr 5. Na mecz zapraszamy w sobotę, 18 października o godz. 17.00.

UMKS Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź 23:23 (13:10)
Trójka: Bieniecki, Obrębski - T. Wiśniewski 2, Milewski 1, Choroszewski 6, Kuliś 0, Kosiński 0, Dmowski 2, Zieliński 0, Ludwiczak 2, Niećko 5, Kowalczyk 5, Kolanowski 0, Kamionowski 0.

Spotkanie 5. kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn: UMKS Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź (11.10.2014)