« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h finiszował w Maratonach Kresowych

Śmiałym szczęście sprzyja! - tak organizator podsumował finał zmagań na rowerach górskich po trudnych ścieżkach i górach kresowych lasów na wschodnim obszarze Polski. Zawodnicy KK24h Ostrołęka także uczestniczyli w kilkunastu etapach oraz finałowej rozgrywce cyklu.


Maratony Kresowe MTB organizowane przez Prezesa Fundacji Mirosława Bareja z Białegostoku przyciągają w każdym sezonie na start wielu miłośników rowerów górskich. Zawodnicy KK24h Ostrołęka na zakończenie startów w tym cyklu w 2014 roku zaprezentowali się z dobrej strony.

 

Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa stanęli w klasyfikacji generalnej na podium, ulegając tylko byłemu kolarzowi zawodowemu Dariuszowi Zakrzewskiemu z Mistral Białystok. Sebastian Korzeb uplasował się tuż za podium, na czwartej pozycji. - Sebastianowi zabrakło kilku startów w tym cyklu, a wszystkie wyścigi przejechał na pożyczonym rowerze od kolegi klubowego Wiesława Kamińskiego - mówi prezes KK24h Marek Karczewski.


Łubudu

Maria Kamińska w swojej kategorii wiekowej uplasowała się na bardzo wysokim piątym miejscu, tak samo Arkadiusz Jechanowski. Ostrołęcka drużyna kolarska pojawiła się aż czternastokrotnie na kresowych etapach.
- Dodajmy także, że ze zwycięstwem w kategorii junior wrócił inny ostrołęczanin, Bartosz Jechanowski, który w tym sezonie reprezentuje Team Białostocki - informuje prezes Marek karczewski. - Bartek zdeklasował rywali wygrywając dwanaście z piętnastu etapów tego cyklu.

Odsłon: 9519
Komentarzy: 3
08:38, 14.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Zbyszek @ 10:05, 15.10.2014r. IP: *.*.58.176

BRAWO !!!!!!!!

toto @ 16:10, 15.10.2014r. IP: *.*.192.138

Gratulacje
Piękne tereny na których rozgrywane są Maratony Kresowe.

rowerzysta @ 19:32, 15.10.2014r. IP: *.*.85.79

wielka szkoda, że w Ostrołęce nie chcą inwestować w kolarstwo :( Sukcesy kolarzy powinny przyciągnąć sponsorów, bo młodzież w Ostrołęce jest naprawdę bardzo zdolna, a nawet nie mają kasy na przygotowania do startów. Kolarstwo w tym roku już chyba sobie zasłużyło na przychylność sponsorów nie tylko w Ostrołęce ale patrząc na sukcesy z tego sezonu warto sponsorować taki sport :) - Michał Kwiatkowski, Rafał Majka, Przemysław Niemiec to tylko najwięksi Polscy zwycięzcy tego sezonu. Przypomnieć należy, że w Ostrołęce juniorzy zdobyli również tytuł Mistrzów Polski Amatorów.
Ja od wiosny również zamierzam startować w wyścigach MTB - Krzysiek :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo