« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h finiszował w Maratonach Kresowych

Śmiałym szczęście sprzyja! - tak organizator podsumował finał zmagań na rowerach górskich po trudnych ścieżkach i górach kresowych lasów na wschodnim obszarze Polski. Zawodnicy KK24h Ostrołęka także uczestniczyli w kilkunastu etapach oraz finałowej rozgrywce cyklu.


Maratony Kresowe MTB organizowane przez Prezesa Fundacji Mirosława Bareja z Białegostoku przyciągają w każdym sezonie na start wielu miłośników rowerów górskich. Zawodnicy KK24h Ostrołęka na zakończenie startów w tym cyklu w 2014 roku zaprezentowali się z dobrej strony.

 

Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa stanęli w klasyfikacji generalnej na podium, ulegając tylko byłemu kolarzowi zawodowemu Dariuszowi Zakrzewskiemu z Mistral Białystok. Sebastian Korzeb uplasował się tuż za podium, na czwartej pozycji. - Sebastianowi zabrakło kilku startów w tym cyklu, a wszystkie wyścigi przejechał na pożyczonym rowerze od kolegi klubowego Wiesława Kamińskiego - mówi prezes KK24h Marek Karczewski.


Łubudu

Maria Kamińska w swojej kategorii wiekowej uplasowała się na bardzo wysokim piątym miejscu, tak samo Arkadiusz Jechanowski. Ostrołęcka drużyna kolarska pojawiła się aż czternastokrotnie na kresowych etapach.
- Dodajmy także, że ze zwycięstwem w kategorii junior wrócił inny ostrołęczanin, Bartosz Jechanowski, który w tym sezonie reprezentuje Team Białostocki - informuje prezes Marek karczewski. - Bartek zdeklasował rywali wygrywając dwanaście z piętnastu etapów tego cyklu.

Odsłon: 9656
Komentarzy: 3
08:38, 14.10.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Zbyszek @ 10:05, 15.10.2014r. IP: *.*.58.176

BRAWO !!!!!!!!

toto @ 16:10, 15.10.2014r. IP: *.*.192.138

Gratulacje
Piękne tereny na których rozgrywane są Maratony Kresowe.

rowerzysta @ 19:32, 15.10.2014r. IP: *.*.85.79

wielka szkoda, że w Ostrołęce nie chcą inwestować w kolarstwo :( Sukcesy kolarzy powinny przyciągnąć sponsorów, bo młodzież w Ostrołęce jest naprawdę bardzo zdolna, a nawet nie mają kasy na przygotowania do startów. Kolarstwo w tym roku już chyba sobie zasłużyło na przychylność sponsorów nie tylko w Ostrołęce ale patrząc na sukcesy z tego sezonu warto sponsorować taki sport :) - Michał Kwiatkowski, Rafał Majka, Przemysław Niemiec to tylko najwięksi Polscy zwycięzcy tego sezonu. Przypomnieć należy, że w Ostrołęce juniorzy zdobyli również tytuł Mistrzów Polski Amatorów.
Ja od wiosny również zamierzam startować w wyścigach MTB - Krzysiek :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo