« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Puchar prezydenta dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał tenisową batalię o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". W finale zawodów rozgrywanych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał Mateusza Matyczaka 6:3. W imprezie nie zabrakło emocjonujących starć.


Jordan Czapski w drodze do finału pokonał dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza 6:2 i Daniela Dąbrowskiego 6:4. Drugi z finalistów Mateusz Matyczak w pierwszej rundzie pokonał Pawła Muracha 6:3, w ćwierćfinale Rafał Wyrębka 6:2 i w półfinale Adama Otłowskiego 6:3.

 

Do wspólnej rywalizacji zawodników zaprosił Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Głównym sponsorem zawodów był Urząd Miasta, a sponsorami dodatkowymi: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep sportowy MG Sport i siłownia Forma5 Club.


Esprit

Wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Robert Juchniewicz - Jordan Czapski 2:6, Mirosław Mazuch - Daniel Dąbrowski 2:6, Adam Otłowski - Konrad Czapski 6:2, Mateusz Matyczak - Rafał Wyrębek 6:2. Półfinały: Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 6:4, Adam Otłowski - Mateusz Matyczak 3:6. Finał: Jordan Czapski - Mateusz Matyczak 6:3.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Ziemnego o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki" (8.11.2014)

 

Zobacz fragmenty spotkania finałowego pomiędzy Jordanem Czapskim i Mateuszem Matyczakiem

Odsłon: 8202
Komentarzy: 1
18:38, 08.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Gratki @ 22:00, 08.11.2014r. IP: *.*.50.79

Gratulacje dla Jordana, gratulacje dla młodego Mateusza.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo