« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Puchar prezydenta dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał tenisową batalię o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". W finale zawodów rozgrywanych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał Mateusza Matyczaka 6:3. W imprezie nie zabrakło emocjonujących starć.


Jordan Czapski w drodze do finału pokonał dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza 6:2 i Daniela Dąbrowskiego 6:4. Drugi z finalistów Mateusz Matyczak w pierwszej rundzie pokonał Pawła Muracha 6:3, w ćwierćfinale Rafał Wyrębka 6:2 i w półfinale Adama Otłowskiego 6:3.

 

Do wspólnej rywalizacji zawodników zaprosił Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Głównym sponsorem zawodów był Urząd Miasta, a sponsorami dodatkowymi: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep sportowy MG Sport i siłownia Forma5 Club.Wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Robert Juchniewicz - Jordan Czapski 2:6, Mirosław Mazuch - Daniel Dąbrowski 2:6, Adam Otłowski - Konrad Czapski 6:2, Mateusz Matyczak - Rafał Wyrębek 6:2. Półfinały: Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 6:4, Adam Otłowski - Mateusz Matyczak 3:6. Finał: Jordan Czapski - Mateusz Matyczak 6:3.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Ziemnego o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki" (8.11.2014)

 

Zobacz fragmenty spotkania finałowego pomiędzy Jordanem Czapskim i Mateuszem Matyczakiem

Odsłon: 8311
Komentarzy: 1
18:38, 08.11.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Gratki @ 22:00, 08.11.2014r. IP: *.*.50.79

Gratulacje dla Jordana, gratulacje dla młodego Mateusza.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo