Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Puchar prezydenta dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał tenisową batalię o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". W finale zawodów rozgrywanych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał Mateusza Matyczaka 6:3. W imprezie nie zabrakło emocjonujących starć.

Jordan Czapski w drodze do finału pokonał dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza 6:2 i Daniela Dąbrowskiego 6:4. Drugi z finalistów Mateusz Matyczak w pierwszej rundzie pokonał Pawła Muracha 6:3, w ćwierćfinale Rafał Wyrębka 6:2 i w półfinale Adama Otłowskiego 6:3.

Do wspólnej rywalizacji zawodników zaprosił Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Głównym sponsorem zawodów był Urząd Miasta, a sponsorami dodatkowymi: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep sportowy MG Sport i siłownia Forma5 Club.

Wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Robert Juchniewicz - Jordan Czapski 2:6, Mirosław Mazuch - Daniel Dąbrowski 2:6, Adam Otłowski - Konrad Czapski 6:2, Mateusz Matyczak - Rafał Wyrębek 6:2. Półfinały: Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 6:4, Adam Otłowski - Mateusz Matyczak 3:6. Finał: Jordan Czapski - Mateusz Matyczak 6:3.

Turniej Tenisa Ziemnego o "Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki" (8.11.2014)

Zobacz fragmenty spotkania finałowego pomiędzy Jordanem Czapskim i Mateuszem Matyczakiem