« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale i awanse ostrołęckich tancerzy Atria i Fan

Tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria wytańczyli w Gdańsku dwie medalowe lokaty. Ostrołęczanie wzięli udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa. Nie zabrakło również sukcesów tancerzy Fan.


Jednocześnie rozgrywane było Grand Prix Polski - Ekstraklasa Taneczna. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, którzy wywalczyli trzecie miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasy Tanecznej Junior II w tańcach standardowych, Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz w tym samym stylu tanecznym w kategorii wiekowej 14-15 lat klasa taneczna C uplasowali się na miejscu trzecim

 

Tydzień wcześniej tancerze reprezentowali Ostrołękę na Mistrzostwach Okręgu Mazowieckiego oraz Pucharze Okręgu Mazowieckiego, gdzie również stanęli na wysokości zadania.
- W Pucharze Okręgu Mazowieckiego Bartosz z Magdą zakończyli rywalizację na trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich (14-15 klasa C), natomiast Paweł i Iga zostali finalistami Mistrzostw Okręgu zarówno w tańcach latynoamerykańskich jaki i standardowych - informuje trener Katarzyna Orlicka.

 

Udanie zaprezentowali się XVIII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Augustowie tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego FAN, trenerem którego jest Jarosław Śliwowski. W kategorii pary rekreacyjne: 8-9H pierwsze miejsce zajęli Klara i Filip Radeccy.


Esprit

Również na najwyższym stopniu podium, 8-9H uplasowali się Hanna Żebrowska i Antoni Wawrzyński. Pary otrzymały wyższą klasę taneczną G. W gronie 10-11 lat (F) trzecie miejsce zajęli Zuzanna Kowalska i Paweł Kosikowski. Para otrzymała klasę sportową E.

W kategorii pary sportowe: (10-11 E) trzeciej miejsce zajęli Angelina Staszewska i Wiktor Śliwowski, w gronie (12-13 E) na piątym miejscu zostali sklasyfikowani Wiktoria Szmit i Miłosz Dobkowski, (14-15 E) Zuzanna Wiszowata i Kacper Szmit zajęli drugie miejsce, a najlepsi w klasie pow. 15 A Standard okazali się Natalia Podbielska i Łukasz Błaszczyk.

Odsłon: 7707
Komentarzy: 0
10:04, 11.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo