« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale i awanse ostrołęckich tancerzy Atria i Fan

Tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria wytańczyli w Gdańsku dwie medalowe lokaty. Ostrołęczanie wzięli udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa. Nie zabrakło również sukcesów tancerzy Fan.


Jednocześnie rozgrywane było Grand Prix Polski - Ekstraklasa Taneczna. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, którzy wywalczyli trzecie miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasy Tanecznej Junior II w tańcach standardowych, Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz w tym samym stylu tanecznym w kategorii wiekowej 14-15 lat klasa taneczna C uplasowali się na miejscu trzecim

 

Tydzień wcześniej tancerze reprezentowali Ostrołękę na Mistrzostwach Okręgu Mazowieckiego oraz Pucharze Okręgu Mazowieckiego, gdzie również stanęli na wysokości zadania.
- W Pucharze Okręgu Mazowieckiego Bartosz z Magdą zakończyli rywalizację na trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich (14-15 klasa C), natomiast Paweł i Iga zostali finalistami Mistrzostw Okręgu zarówno w tańcach latynoamerykańskich jaki i standardowych - informuje trener Katarzyna Orlicka.

 

Udanie zaprezentowali się XVIII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Augustowie tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego FAN, trenerem którego jest Jarosław Śliwowski. W kategorii pary rekreacyjne: 8-9H pierwsze miejsce zajęli Klara i Filip Radeccy.


Łubudu

Również na najwyższym stopniu podium, 8-9H uplasowali się Hanna Żebrowska i Antoni Wawrzyński. Pary otrzymały wyższą klasę taneczną G. W gronie 10-11 lat (F) trzecie miejsce zajęli Zuzanna Kowalska i Paweł Kosikowski. Para otrzymała klasę sportową E.

W kategorii pary sportowe: (10-11 E) trzeciej miejsce zajęli Angelina Staszewska i Wiktor Śliwowski, w gronie (12-13 E) na piątym miejscu zostali sklasyfikowani Wiktoria Szmit i Miłosz Dobkowski, (14-15 E) Zuzanna Wiszowata i Kacper Szmit zajęli drugie miejsce, a najlepsi w klasie pow. 15 A Standard okazali się Natalia Podbielska i Łukasz Błaszczyk.

Odsłon: 7758
Komentarzy: 0
10:04, 11.12.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo