Czwartek, 9 maja 2024 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Bolesna porażka biało-czerwonych (zdjęcia, wideo)

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w starciu 17. kolejki I ligi ulegli Victorii Wałbrzych 1:3. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca rozegrali niezłe zawody, ale w końcówkach poszczególnych partii popełniali zbyt dużo błędów, aby odnieść końcowe zwycięstwo.

W pierwszym secie biało-czerwoni ulegli 21:25. W drugiej odsłonie meczu ostrołęccy siatkarze ponownie przegrali 21:25. Od stanu 20:20 gospodarze nie potrafili dokładnie przyjąć piłki i wyprowadzić akcji, przez co po dwóch partiach przegrywali już 0:2.

W trzecim secie nasi siatkarze robili wszystko, co w ich mocy, aby odnieść zwycięstwo. Mimo, że to rywale mieli trzy piłki meczowe, to podopieczni trenera Andrzeja Dudźca wygrali 29:27 i wrócili do walki o punkty. Niestety w czwartym secie po niezwykle zaciętej batalii Pekpol uległ 30:32.

MVP spotkania został były siatkarz Pekpolu, a obecnie libero Victorii Wałbrzych Adrian Mihułka. W naszym zespole z powodu kontuzji po raz kolejny nie mógł wystąpić atakujący Damian Wierzbicki. Pekpol przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia przegrał po raz pierwszy w obecnym sezonie I ligi.

Kolejne spotkania siatkarzy Pekpolu czeka w sobotę, 17 stycznia. Rywalem w wyjazdowym meczu będzie Espadon Szczecin, z byłym reprezentantem Polski Marcinem Nowakiem w składzie. Więcej o najbliższym rywalu oraz podsumowanie 17. kolejki już jutro w naszym serwisie sportowym.

Pekpol Ostrołęka - Victoria Wałbrzych 1:3 (21:25, 21:25, 29:27, 30:32)
Pekpol: Milewski, Białek, Szczygielski, Boruch, Zalewski, Wdowiak, Saczko (l) oraz Przybylski, Cichocki, Obermeler.

Spotkanie 17. kolejki rozgrywek I ligi siatkówki: Pekpol Ostrołęka - Victoria Wałbrzych (14.01.2015)

Materiał filmowy z wygranej trzeciej partii przez biało-czerwonych

Odsłon: 4800
Komentarzy: 8
20:42, 14.01.2015r.

Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

W hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki. W zmaganiach wzięło udział dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Siatkarze Piątki z mistrzostwem. Jadą na finały!

Bardzo dobry występ podczas zmagań międzypowiatowych w mini piłce siatkowej chłopców zanotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Podopieczni Edyty Zyśk wywalczyli pierwsze miejsce i awansowali do mistrzostw Mazowsza w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gracze Edyty Zyśk z triumfem (zdjęcia)

Z udziałem dwóch zespołów w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta w piłce siatkowej chłopców organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Najlepsi okazali się gracze "Piątki", którzy w zmaganiach "czwórek", czyli uczniów klas VI i młodszych pokonali reprezentację "Dwójki".

Siatkarki Żebrowskiego przed ekipami Kosek i Nowak (zdjęcia)

W minioną środę Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta w piłce siatkowej dziewcząt organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Tego dnia do rywalizacji przystąpiły zespoły „czwórkowe”, czyli uczennice klas VI i młodsi.

Olimp trzeci w Jastrzębiu Zdroju. Wielkie brawa

Zespół młodzików Olimpu Ostrołęka prowadzony przez Edytę Zyśk zakończył długi i udany sezon ligowy. Dzięki sukcesom osiąganym w poprzednich etapach rozgrywek: awansie z mistrzostw Mazowsza do rozgrywek centralnych i zajęciu drugiego miejsca w turnieju 1/8 mistrzostw Polski, nasz zespół awansował do turnieju ćwierćfinałowego, rozgrywanego w Jastrzębiu Zdroju.

xixuuxxe @ 22:56, 14.01.2015r. IP: *.*.166.53

Może to po prostu kwestia połowy boiska? :D Zawsze grać zaczynaliśmy od prawej części i wygrywaliśmy, dziś po drugiej stronie siatki i porażka.
Wiem- wymyślam, ale jakąś przyczynę 1:3 trzeba znaleźć ;)

Ja @ 23:49, 14.01.2015r. IP: *.*.52.4

A jakie pustki na trybunach! Jeszcze ze 2 porażki i zostanie garstka widzów. 2 pierwsze sety przespane. 2 natstepne dobra gra i sporo emocji. I zabrakło trochę szczęścia to 5 seta i mogłoby być rożnie.

juzew @ 06:51, 15.01.2015r. IP: *.*.27.67

Zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz. Oby była to jedna z nielicznych przegranych na swoim terenie. A swoją drogą - jak to jest, że ludzie którzy nie znajdują u nas uznania w drużynach przeciwników są extra zawodnikami? Znam przypadki, że na wniosek drużyny wymienia się trenera. I zaskakuje...

Tede @ 09:07, 15.01.2015r. IP: *.*.52.233

Trenera w tym klubie, nikt nie zmieni, bo to jest niemożliwe... tak już było, jest i będzie.

skutek @ 09:22, 15.01.2015r. IP: *.*.42.186

do Ja:Pustki na mecz bo to środa i ludzie w pracy a młodzież w szkole.

skutek @ 09:24, 15.01.2015r. IP: *.*.42.186

Nie widzę takiej pustki na trybunach jak na środę to całkiem przyzwoicie.Na ostatnich meczach sobotnich bywało po 800 widzów.Pewnie jesteś osobą co nie była nawet na jednym meczu w tym sezonie.

AK @ 12:18, 15.01.2015r. IP: *.*.133.118

nie mamy zbyt dobrego terminarza espadon camper mogą być problemy z ugraniem choć jednego punktu mimo że mamy ich 27 to stanowczo za mało by myśleć spokojnie o ligowym bycie szczególnie ze gramy obecnie słabo co było widać wczoraj

skutek @ 13:32, 15.01.2015r. IP: *.*.230.228

wczoraj naprawde bylo dobre spotkanie i uwazam ze chociaz na punkt wczoraj zasluzylismy, a bylo blisko. pierwszy set słabo, od drugiego wyraznie ruszylo i nie zgadzam sie z poprzednikiem ze slaba gra po prostu szczescia troche zabraklo