Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Narew zwycięska na inaugurację (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 18. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ pokonali MKS Ciechanów 2:1. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Mariana Szaramę w pierwszym wiosennym starciu strzelili Marcin Gałązka i Piotr Strzeżysz.

Niebiesko-czerwoni mimo ostatnich problemów kadrowych przystąpili do meczu w dość optymalnym zestawieniu. Na placu gry pojawił się po przerwie związanej z leczeniem kontuzji Mateusz Pełtak, ale zabrakło m.in. Mateusza Sowy i Tomasza Jóźwiaka.

W pierwszej połowie meczu gospodarze byli zespołem zdecydowanie lepszym, aktywny w ofensywie, ale nie potrafili stworzyć sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji strzeleckich. Ładnymi strzałami z rzutu wolnego popisali się Bartosz Pędzich i Marcin Gałązka. Swoich sytuacji pod bramką rywala szukali również Piotr Kubat i Piotr Strzeżysz.

W drugiej połowie spotkania prowadzenie szybko objęli goście za sprawą Bartosza Karczewskiego. Narwianie nie podłamali się straconym golem i wyrównali za sprawą Marcina Gałązki. Drugą bramkę dla niebiesko-czerwonych w 65. minucie meczu z rzutu karnego strzelił Piotr Strzeżysz i jak się później okazało było to decydujące trafienie w sobotnim starciu.

W kolejnym spotkaniu rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ piłkarze ostrołęckiej Narwi zmierzą się z Wisłą II Płock. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa w sobotę, 14 marca o godz. 12.00.

MKS Narew Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:1 (0:0)
Bramki: Gałązka 54. Strzeżysz 65.(k) - Karczewski 49.

Narew: Myśliński - Gawrych (86. Wargulewski), Pełtak, Cychol, Skorupka - Kubat, Strzeżysz, Knap (59. Podgajny), Gałązka, Pędzich - Mleczek (70. Stachowicz)

Spotkanie 18. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej: MKS Narew Ostrołęka - MKS Ciechanów (7.03.2015)