Piątek, 3 maja 2024 r., imieniny Marii, Aleksandra, Stanisława

Ostra wymiana ciosów Narwi z Wisłą (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 19. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ ulegli Wisłe II Płock 3:5. Kibice na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa obejrzeli ciekawe spotkanie, w którym Narwianie nie ustrzegli się błędów w defensywie.

W pierwszej odsłonie meczu więcej z gry mieli gospodarze, ale to goście strzelili aż trzy bramki. W 11. minucie meczu po kontrze Krzysztofa Myślińskiego pokonał Dawid Jabłoński. Niespełna kwadrans później kolejną bramkę zdobył Damian Szczepański. Niebiesko-czerwoni odpowiedzieli bramką strzeloną przez Piotra Strzeżysza z rzutu karnego, podyktowanym za faul na Adrianie Mleczku. Niestety jeszcze przed przerwą dla gości trzecią bramkę zdobył Dawid Jabłoński i to Nafciarze pewnie prowadzili 3:1.

Po zmianie stron nadzieje na korzystny wynik w naszym zespole obudził Adrian Mleczek, który w 54. minucie meczu wpisał się na listę strzelców. Radość gospodarzy pięć minut później ostudził Damian Szczepański, który po raz drugi w sobonim meczu zaskoczył Krzysztofa Myślińskiego.

Narew nie poddawała się czego efektem była kolejna bramka strzelona przez Bartosza Pędzicha. Niestety decydujące słowo należało do gości. Czerwoną kartką za faul w doliczonym czasie gry został ukarany bramkarz Krzysztof Myśliński. Do bramki w jego miejsce pojawił się Kamil Rymek i był bezradny przy stale z rzutu karnego Patryka Szczepańskiego. Ostatecznie Narwianie ulegli w sobotnim starciu 3:5.

Kolejne ligowe starcie piłkarzy ostrołęckiej Narwi czeka w sobotę, 21 marca. Wówczas podopieczni trenera Mariana Szaramy udadzą się na wyjazdowe starcie z Błękitnymi Gąbin.

MKS Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 3:5 (1:3)