« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 15 grudnia 2018 r., imieniny Niny, Celiny, Krystiany

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szarama zrezygnował. Zastąpił go... Słowik

Trener Marian Szarama zrezygnował z prowadzenia zespołu seniorów ostrołęckiej Narwi. Drużynę prowadził przez 5,5 miesiąca. Głównym powodem podjęcia takiej decyzji był brak normalnego treningu z pierwszym zespołem oraz odpowiedniego przygotowania do meczu.


- Każdy trener kiedyś zaczyna pracę i kiedyś ją kończy - mówi trener Mariana Szarama. - Zrezygnowałem, bo trochę inaczej widziałem pracę z pierwszym zespołem. Treningi nie mogą trwać po 50 minut, bo w taki sposób nie można przygotować drużyny do ligowych spotkań. Drugą sprawą jest to, że najbliższy mecz rozegramy na boisku trawiastym w Gąbinie, a sami trenujemy tylko na sztucznej nawierzchni.

 

Obowiązki pierwszego szkoleniowca przejął obecny drugi trener Narwi Tomasz Słowik, ale taka sytuacja będzie miała miejsce tylko przez kilka dni.
- Zgodziłem się poprowadzić treningi i przygotować zespół do najbliższego spotkania z Błękitnymi Gąbin - mówi trener Tomasz Słowik. - Ze względu na pracę zawodową nie mogę być pierwszym trenerem zespołu, bo nie na każdych zajęciach i meczach mogę być obecny. Mam nadzieję, że władze klubu szybko rozwiążą problem.


JBB

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy podczas ostatniego zarządu z funkcji nie tylko z funkcji trenera zrezygnował Marian Szarama. O swojej rezygnacji poinformował również prezes Robert Bartkowski. Klub jednak oficjalnie nie potwierdził informacji, a najbliższe spotkanie członków zarządu w tej sprawie planowane jest na czwartek.

Odsłon: 5581
Komentarzy: 29
09:10, 18.03.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczechowiak: Udźwigniemy razem ciężar IV ligi

Szczechowiak: Udźwigniemy razem ciężar IV ligi

Sebastian Szczechowiak będzie drugim szkoleniowcem Korony Ostrołęka w rundzie wiosennej IV ligi mazowieckiej. Były bramkarz żółto-niebieskich będzie pomagać w prowadzeniu zespołu Tomaszowi Staniórskiemu, który zastępuje Marcina Truszkowskiego.

Walka o piłkarską III ligę trudnym zadaniem

Walka o piłkarską III ligę trudnym zadaniem

Kibicom w naszym mieście marzą się rozgrywki piłki nożnej na wyższym szczeblu. W ubiegłym sezonie o awans ambitnie walczyli piłkarze Korony Ostrołęka, ostatecznie zajmując trzecie miejsce w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Dużo emocji i bramek w NLF (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i bramek w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło wciąż są liderem rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. W ostatniej kolejce po emocjonującym starciu pokonali zespół Hurtowniapilkarska.com 6:3. Do ciekawych starć doszło również w pozostałych konfrontacjach czwartej kolejki.

Andrzeja Łyzińskiego trudne pożegnanie z futbolem

Andrzeja Łyzińskiego trudne pożegnanie z futbolem

38-letni golkiper Korony Ostrołęka Andrzej Łyziński latem 2018 roku postanowił zakończyć sportową karierę. W trakcie rundy jesiennej powrócił jednak do rywalizacji i był niezwykle mocnym punktem żółto-niebieskich w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Tomasz Staniórski nowym szkoleniowcem Korony!

Tomasz Staniórski nowym szkoleniowcem Korony!

Tomasz Staniórski został nowym trenerem Korony Ostrołęka. 38-letni szkoleniowiec jest dobrze znany kibicom w naszym mieście, z bardzo dobrych występów zarówno żółto-niebieskich, jak i niebiesko-czerwonych barwach. Czy poprowadzi Koronę po dobre wyniki?

» Wasze komentarze

znam @ 10:27, 18.03.2015r. IP: *.*.196.196

Miasto chce rozwalić ten klub, Narew w dotacji otrzymalo tyle samo środków co kluby z lig okręgowych a nawet A klasy.Ile czasu może trwać sytuacja ze Prezes prywatnymi pieniędzmi płaci za sprawy klubu.Może po prostu już nie maja sił na to Ostroleckie piekiełko. powinno się wreszcie uregulować sprawę wejść i płacenia za obiekty.Nigdzie wokół takich praktyk nie ma dla miejscowych klubów.

Tim @ 10:44, 18.03.2015r. IP: *.*.158.83

Prezes był normalny gość, ale w obliczu tej całej polityki za dużo zaczął obiecywać, a za mało realizować. Nieopłaceni zawodnicy, nieopłaceni byli i obecni trenerzy itd.

Nie lepiej powiedzieć: Panowie macie buty, macie stroje i grajcie, bo klub nie ma pieniędzy?

anek @ 11:05, 18.03.2015r. IP: *.*.177.16

może powrócić do pomysłu połączenia Korony i Narwi ?

skutek @ 11:28, 18.03.2015r. IP: *.*.131.166

Do Tim: Kiedy wreszcie Ty i inni ludzie zaczniecie wiedzieć że w Narwi nie dostaje się pieniędzy za grę.To jest tylko 4 liga nie tylko Narew z tej ligi nie dostaje kasy,a jest to większość drużyn.

Do Znam:na stronie Narwi jest to jak w innych miastach jest dotacja,a MOSIR połowę dotacji zabiera Narwi płacąc duże pieniądze za obiekty.
W Łomży obiekty są za darmo,nikt nic nie wyłudza a nas szkoda gadać.Kotowski niech tym się zajmie skoro daje dotacje a i tak większość MOSIR zabiera.

ziom @ 11:34, 18.03.2015r. IP: *.*.87.137

Początek końca...proponuje pospolite ruszenie i zwarcie szeregów wśrod kibiców.skoro nie mozna stworzyc podstawowych warunkow pracy dla trenera i pilkarzy to jest wina zarzadu..wprowadzic bilety po 2 ziko i juz na sedziów bedzie ...miasto niech spuści galoty z tymi oplatami do kostek bo inczej bedzie the end! I to smutny THE END!!!

fiki @ 11:37, 18.03.2015r. IP: *.*.122.132

Jeśli to prawda co piszecie to będzie strata dla klubu.Obydwaj pracowali i trzymali ten klub. sam widziałem jak prezes nosił wodę na treningi a trener woził zawodników na poranne treningi.Smutna prawda o funkcjonowaniu sportu w Ostrołęce.

do skutek @ 11:50, 18.03.2015r. IP: *.*.158.83

Już dawno nie ma MOSiR, a Ty właśnie żyjesz w tych czasach. Sam jesteś działaczem, wszystko wiesz, to pomóż Narwi stanąć na nogi.

Żyłwa @ 12:53, 18.03.2015r. IP: *.*.90.86

bardzo ciekawe komentarze, tu i na eo
dużo wiecie o klubie więc napiszcie więcej skoro sie źle dzieje bo chyba ktoś chce po cichu zabić 50letni klub

Kibic @ 13:44, 18.03.2015r. IP: *.*.165.11

" Prezes normalny gosc " hahha kto to napisal niech strzeli sobie gonga w łep !!! Dwa paprski i oszusty on i jego wspolas Maciak !!!!

kibic @ 15:11, 18.03.2015r. IP: *.*.129.210

Znam sytuacje w klubie Prezes to normalny gosc ktory ratowal klub za swoja prywatna kase od czterech lat. Przyjdz do klubu i powiedz to w oczy odwazny hejterze.Ja mam lepszy sposob:walnij barana w sciane tylko sie rozpedzle dobrze. Co do treningow, kluby w Ostrolece placa za trenowanie na boiskach miasta to sytuacja kuriozum.Czy nie mozna tego zmienic? Ktos to powinien wreszcie zrobic dopoki nie jest za pozno.

skutek @ 15:11, 18.03.2015r. IP: *.*.40.146

Wiem że nie ma już MOSIRU ale komu się chce używać tej beznadziejnej nazwy której i tak nie używa.I nie jestem żadnym działaczem,tylko kibicem tego klubu.
Co do prezesa to w porządku facet i włożył dużo serca w pracy w ten klub,i była by strata jeżeli by odszedł.Bartkowski to jest dobra osoba co w Narwi ogarnęła prawie ten cały syf jak był.
A co do kibiców jeżeli chcecie coś zmienić to zapraszamy na stronę Narwi napisać komentarz jeżeli chcemy coś dobrego dać klubowi.

prezes @ 16:24, 18.03.2015r. IP: *.*.182.27

MOSiR nie zabiera pieniędzy bo to nie jest zbój Łamignat ani Janosik tylko pobiera opłaty za swoje usługi a pieniądze te wracają do miasta pomniejszone o koszt podatku VAT. tak to wygląda dzisiaj nie ma nic za darmo utrzymanie boiska kosztuje podobnie jak i korzystanie z szatni więc jeśli kluby miały by obiekty za darmo to można przypuszczać ,że miejska dotacja była by odpowiednio mniejsza.Klub kiedyś miał swój obiekt i oddał go miastu więc chyba działacze wiedzą że n ie ma nic za darmo.

Nie prezes @ 16:56, 18.03.2015r. IP: *.*.247.229

Ja tu czegoś nie rozumiem. Czemu Narew lub Korona mają dostać szatnie, boiska i inne rzeczy za darmo. Każdy klub płaci i powinien płacić. Miasto i tak dużo daje na piłkę. To nie Aquapark, że ile trzeba będzie to się dopłaci...

Do prezesa i nie prezesa @ 17:32, 18.03.2015r. IP: *.*.205.146

W takim razie dotacja miejska dla MIEJSKICH KLUBÓW wygląda jak gra w Monopol ,jest kasa ale w realu nic za nią nie kupisz.

nn @ 18:24, 18.03.2015r. IP: *.*.144.174

Kupisz sędziów wyjazdy stroje itp.. swoje obiekty to tylko część wydadków chyba to jasne.

Do nn @ 18:47, 18.03.2015r. IP: *.*.205.146

Odnośnie wyjazdów , nie wiem co za deb....e siedzą w komisji sportu przyznając dotacje o 1.000 zł więcej dla klubu,który gra o 1 klasę rozgrywkową wyżej.No chyba ,iż topografia jest u nich na poziomie 5-6 latka.Narew ,wyjazdy np.Płock , W-wa, Łomianki itd. /Korona ,UWAGA: Rzekuń ,Troszyn,Łyse.GRATULACJE IMBEC..le !!!

Darek @ 18:58, 18.03.2015r. IP: *.*.94.153

Szkoda... Niestety system w którym żyjemy niszczy wszystkie kluby, które nie mają bogatych sponsorów.
Odnośnie bezpłatnego korzystania z miejskich obiektów prze stowarzyszenia sportowe i kluby sportowe wałkowałem temat kilka lat na Białołęce. Dla mnie osobiście jest absurdem przekazywanie z jednej strony pieniędzy miejskich w formie dotacji, a z drugiej strony zabieranie tych pieniędzy za korzystanie z obiektów sportowych. Daje to tylko zatrudnienie iluś tam urzędnikom, którzy rozpiszą konkursy na dotacje, później zweryfikują wnioski i przyznają środki. Później jeszcze prześledzą rozliczenie finansowe dotacji. Po co to? W przypadku nieuczciwie zarządzanych klubów ( aczkolwiek sądzę, że to jednostki w Polsce) daje to też możliwość do wyłudzenia pieniędzy. Jeśli urzędnicy dają stabilne głosy wyborcze to taki system temu sprzyja. Ja jednak jako obywatel uważam, że niepotrzebnie marnuje się nasze pieniądze.

skutek @ 18:59, 18.03.2015r. IP: *.*.131.166

Do nn:A zauważ że przy Koronie się kręci wice prezydent Stańczyk,który pojawia się na ich meczach i ich fb lajkuje każde posty.

do Darek @ 19:35, 18.03.2015r. IP: *.*.205.146

Już dawno temu porównywałem tą sytuację z kieszonkowym dla dziecka.Załóżmy,obiecuję dziecku na początku miesiąca ,iż na koniec miesiąca dostanie np.500 zł kieszonkowego ale... na wyczekiwanym przez dziecko końcu miesiącu wyliczam ...książki ,jedzenie,ubranie , kino, itp...Dziecko narobiło sobie planów,praktycznie przez miesiąc w myślach inwestowało,wydawało ,rozplanowywało swoje obiecane kieszonkowe.Jak myślicie ,w ogólnym rozrachunku wszystko wyszło według jego rozliczeń ? Suma wyszła na + ale niestety nie obiecane 500 zł ale 10 zł.
To tyle jeśli chodzi o tzw. " dotację".Premie dostali Panowie Dyrektorzy MOSiR (czy jak ich tam zwał) bo przecież wypracowali zysk (miasto dało ,miasto wzięło) Powiem szczerze tak to każdy deb... l potrafi wygenerować zysk.
DO skutek : Też zauważyłem wzmożoną aktywnośč tego "rodowitego ostrołęczanina" przy jeszcze do niedawna PRYWATNYM KLUBIE.Ten 1.000 zł dotacji dla NARWI więcej to chyba tylko aby podkreślić ,iż gra klasę wyżej bo z logiką nie ma nic wspólnego.
paweł @ 19:48, 18.03.2015r. IP: *.*.205.146

Zapomniałem jesze dodać jak to było gdzie bywanie na meczach Narwi było modne jak to fajnie za cudze pieniądze było super promować się zwłasza przed wyborami.Pamiętam ,Popielarzy ( jeszcze jako młody działacz SLD ),Załuska ,Kotowski.Wielu radnych ( np.Dymerski ,który później krzyczał jako radny aby ogłosić upadłość klubu)

,oczywiście chodzi o lata gdzie na meczach Narwi standardem było ok. 1000 kibiców , nie liczę derbów po 2500 kibiców.Pamiętam tych panów ,ja nadal chodzę na mecze ,a ich jakoś nie widać. Obłuda niestety ma krótkie nóżki , teraz to widać.

narvi @ 20:41, 18.03.2015r. IP: *.*.90.86

Paweł bardzo mądrze mówi... Za dużo polityki w naszym sporcie (nie tylko ostrołęckim).

ZAWODNIK @ 23:55, 18.03.2015r. IP: *.*.55.68

Niech ten **** Bartkowski odejdzie i wrescie cos moze zmieni sie na lepsze. Poki on bedzie zarzadzal klubem nic niz 4 liga nie ugracie.

kl @ 06:51, 19.03.2015r. IP: *.*.232.196

W końcu rudy odchodzi. Tacy ,,fachowcy,, jak Bartkowski poutykani sa w wielu miejscach naszych samorządowych instytucji. Jak ma być dobrze w naszym mieście, sporcie jeżeli laicy siedzą przy kierownicy.

kibic @ 07:53, 19.03.2015r. IP: *.*.163.53

Nie znacie sytuacji a piszecie że nic zrobił a taka jest prawda że dużo zrobił i widać było jak się stara.

Do zawodnik:Z jakiego ty klubu jesteś ? Na pewno nie z Narwi bo tam każdy ma dobry kontakt z prezesem.

były @ 08:41, 19.03.2015r. IP: *.*.0.58

Może prezes dlatego chce zrezygnować bo nie ma pomocy mu klubie.Kiedy ktoś ostatnią widział na meczu Stworzyjana,czy Wiskiego ? wiem że pomaga pan Mierzejewski ale co się stało z tymi pierwszymi ? Rezygnacja prezesa będzie strzałem w kolano.

kibic @ 10:07, 19.03.2015r. IP: *.*.38.220

Do były:Dlaczego kopiujesz mój komentarz ze strony klubu ?

krzyś @ 18:19, 19.03.2015r. IP: *.*.19.27

Pieniądze są pomniejszane o 23%vat,a więc klub dostaje od miasta 100tys a mosirowi musi zapłacić 123tys.Miasto przez swoją"głupote"-nieudolność karze klubowi zaplacić 23tys skarbowi państwa.Ale to nie ich pieniądze tylko Nasze Ostrołęczan i kibiców.Zapomnieliście o takiej postaci,która nie lubi NARWI to p.Juchniewicz chyba jeszcze prezes Korony i wierny druch Czartoryskiego.

nbnv @ 15:03, 20.03.2015r. IP: *.*.239.109

zabieranie pieniędzy? tak jest cały czas o kilkunastu lat i nagle teraz larum!!!,można na piaski iść i nie stękać.szarama dobrze zrobił a nie pisz o bartkowskim,że swoje pieniądze daje do klubu,jakie swoje,z kieszeni?,jak da to i odbierze,pierwsze sobie,reszta ma poczekać!!!

Oooo @ 19:22, 20.03.2015r. IP: *.*.138.114

Jasne prezes daje że swoich tak jak Wiesiek Wojnar z wesela taki chytry że...... Kto dokończy cytat wygra bilety na mecze Narwi u siebie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo