Piątek, 3 maja 2024 r., imieniny Marii, Aleksandra, Stanisława

Troszyn zbił Rzekuniankę w derbach (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawego starcia doszło w sobotnie popołudnie w Rzekuniu. W ramach 17. kolejki rozgrywek ligi okręgowej miejscowa Rzekunianka zmierzyła się z KS CK Troszyn. Zdecydowanie lepszym zespołem po 90 minutach gry okazali się podopieczni Łukasza Bałazego.

Początek spotkania świetnie ułożył się dla gości, którzy już w szóstej minucie meczu po ładnej akcji objęli prowadzenie. Strzałem tuż zza pola karnego Daniela Woźniaka zaskoczył Remigiusz Dąbrowski. Po niespełna dwudziestu minutach meczu mieliśmy już 2:0. Tym razem do siatki rywali wykorzystując błędy rzekuńskiej defensywy trafił Piotr Gutowski.

Rzekunianka starała się odpowiedzieć kontaktowym golem, ale podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego mieli duże problemy ze sforsowaniem defensywy gości. W efekcie do przerwy drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Bałazego prowadziła pewnie 2:0. Po zmianie stron trzeciego gola dla ekipy z Troszyna zdobył Dominik Zalewski.

Ostatecznie KS CK Troszyn odniósł pewne zwycięstwo 3:0 i umocnił się na pozycji wicelidera rozgrywek ligi okręgowej. Kolejne spotkanie piłkarze z Troszyna rozegrają w sobotę, 28 marca podejmując Pełtę Karniewo. Rzekunianka na wyjeździe zmierzy się ze Żbikiem Nasielsk.

Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn 0:3 (0:2)
Bramki: Dąbrowski 6. Gutowski 19. Zalewski 60.

Spotkanie 17. kolejki rozgrywek ligi okręgowej: Rzekunianka Rzekuń - KS CK Troszyn (21.03.2015)

Odsłon: 5680
Komentarzy: 13
17:23, 21.03.2015r.

Starszy z bliźniaków dał zwycięstwo!

Piłkarze Kurpika idealnie rozpoczęli "majówkę". Zespół Sebastiana Koczkodana wybrał się na mecz z trzecią w tabeli Soną Nowe Miasto. Nasi wygrali po dwóch trafieniach Piotra Magdaleńskiego.

MKS - KS CK Troszyn. Oglądaj! (wideo)

O godz. 13:00 początek kolejnego spotkania o punkty w wykonaniu zespołu z Troszyna. KS CK zagra na boisku MKS-u Piaseczno. Nasi plasują się na czwartym miejsci w tabeli. MKS jest dziesiąty.

Kartofliska w Goworowie. Radek zobaczył gola marzenie!

Piłkarze Orza zanotowali dziewiątą wygraną w sezonie. Zespół Bartosza Dziełaka triumfował 2:1 z Mazowsze Jednorożec i zbliżył się do rywali na dwa punkty. Ekipa z Goworowa pozostaje na czwartym miejsce w tabeli w Klasie B.

Majowy wypad rowerowy

Panie i Panowie ruszamy na rowery! Piękny weekend majowy trwa, a my lubimy aktywności. Wspólny majowy wypad rowerowy już jutro 3 maja. Wspólny start o godz. 7:00 w Obierwi.

23 gole w 6 meczach. Turbina przed Dzbenitinaikosem (zdjęcia)

Rywalizacja w Ostrołęckiej Lidze Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika nabiera rumieńców. Za nami piąta kolejka. Nie brakowało emocji.

Działacz @ 18:57, 21.03.2015r. IP: *.*.53.195

Troszyn pokazał w Rzekuniu, że może wygrać ligę i jest drużyną na awans. Troszyn będzie lepszy od Korony i Bieżunia. Brawo!

zaraz @ 20:10, 21.03.2015r. IP: *.*.184.216

Groszek tam gra to napewno bedzie awans..........buahaha do A klasy

kibic @ 21:26, 21.03.2015r. IP: *.*.30.226

Co to za chlopak z nr 15 w Rzekuniu? Moim zdaniem przerastal wszystkich na boisku i glowe

ponieważ @ 22:20, 21.03.2015r. IP: *.*.130.239

Troszyn nadaje się do tarcia chrzanu i pchania karuzeli :)

do Działacz @ 00:26, 22.03.2015r. IP: *.*.137.6

Drużyną na awans?? buahaha. Jak narazie to grali z outseiderami. Zagrają z Koroną czy Bieżuniem to dostana bęcki.

Troszyn @ 00:50, 22.03.2015r. IP: *.*.143.206

Grochu jak do tej pory to pokazuje, że jest mocnym punktem obrony w Troszynie, A Ty b u r a k u pod IP 184.216 masz jakieś kompleksy bo jesteś inwalidą a chciałbyś pokopać

kk @ 01:00, 22.03.2015r. IP: *.*.143.206

hj

XXX @ 07:20, 22.03.2015r. IP: *.*.247.57

TRENER Z RZEKUNIANKI CO TY TAM JESZCZE ROBISZ CHŁOPIE ZAJMIJ SIĘ CZYMŚ INNYM

skutek @ 14:29, 22.03.2015r. IP: *.*.65.149

A co mają nie wygrywać z outseiderami ?
Dobrze na razie zaczęli oby tak dalej,dobrze sobie radzą takim składem swoim bez warszawiaków.Troszynowi życzyłbym awansu ale chyba nie dadzą rady,i Korona znowu awansuje by spaść znowu za rok.Oby Tęczy się udało choć ma wielkie przestoje.

haha @ 20:05, 22.03.2015r. IP: *.*.146.147

brawo Woźniak. Sprzedałeś mecz? z takim ogórkiem w bramce to w a klasie Rzekuń się nie utrzyma hahaha

ja pier... @ 10:05, 23.03.2015r. IP: *.*.5.169

Ostrołęcka hejterka jak zwykle staneła na wysokośći zadania...

MJ @ 11:33, 23.03.2015r. IP: *.*.200.234

a co ten kieca brzydal robi na boisku przecież gorszego kopacza i ściemniacza to na całym mazowszu nie ma a kontuzji nie dostał bo to dla niego norma potem tydzień bez treningu a na mecz gotów i od nowa jak partaczy to zaraz udaje kontuzję a z tym rzekuniem to jak sie nie obcinał to kopał po autach

kibic @ 13:19, 26.03.2015r. IP: *.*.80.151

a co wy smieszni kopacze wiecie o Kamilu od kąd jest w Troszynie to w dwóch meczach z Adamem kieco przeciwnicy oddali 3 strzaly na bramkie wiem ze to piszko typowe a-klaskowce i b- lasowce bo mu zazdrościcie a chłopak jest w bardzo dobrej formie