« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe starty tancerzy Atrii i KTT Fan

Paweł Majkowski z Igą Prusaczyk wytańczyli dwa medale
Paweł Majkowski z Igą Prusaczyk wytańczyli dwa medale

Bardzo udany start zaliczy tancerze Atrii w zawodach GD Dance Show Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS rozgrywanych w Łazach. W imprezie rozgrywanej w ostatni weekend przed świętami podopieczni trener Katarzyny Orlickiej wywalczyli aż pięć medalowych pozycji.


W do rywalizacji w tych prestiżowych zawodach przystąpiło 136 par z 32 klubów tanecznych. Brąz w kategorii 14-15 lat klasa D wywalczyli Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk, plasując się na najniższym stopniu podium w tańcach standardowych.

Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz wrócili do domu z dwoma medalami. Srebrnym za świetny występ w tańcach latynoamerykańskich i brązowym w tańcach standardowych (14-15 lat, klasa C). Paweł Majkowski z Igą Prusaczyk rywalizujący w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna B, wytańczyli dwa srebrne medale zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich.

W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Ełku zaprezentowali się z kolei tancerze KTT Fan Ostrołęka. W rywalizacji o puchar prezydenta pierwsze miejsce zajęła para Wiktor Śliwowski - Angelina Staszewska (10-11 lat, klasa E). Również na najwyższym stopniu podium stanęli Łukasz Łaszczyk - Natalia Podbielska (pow. 15 la, klasa B). Na drugiej pozycji zostali sklasyfikowani Paweł Kosikowski - Zuzanna Kowalska (10-11 lat, klasa E), a na trzeciej lokacie (Kacper Szmit - Zuzanna Wiszowata, 14-15 lat, klasa E).


JBB

Podczas drugiego dnia turnieju zaprezentowali się młodsi i mniej doświadczeni zawodnicy. Rywalizacja toczyła się o statuetkę dyrektora SP nr 2 Ełk. Pierwsze miejsce wywalczyli: Szymon Nosek - Julia Borkowska (kat. 12-13 lat, klasa G), drugie miejsce zajęli para Filip i Klara Radeccy (8-9 lat, klasa G), a tuż za podium znaleźli się Antoni Wawrzyński - Hanna Żebrowska (kat. 8-9 lat, klasa G).

Odsłon: 8572
Komentarzy: 0
11:19, 07.04.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo