Niedziela, 12 maja 2024 r., imieniny Pankracego, Dominika, Domiceli

Bartnik zwycięski tylko do przerwy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Bartnika Myszyniec w starciu 20. kolejki rozgrywek A klasy ulegli Kryształowi Glinojeck aż 1:5. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego dobrze radzili sobie do przerwy i prowadzili 1:0 po bramce strzelonej w 40. minucie przez Mateusza Wróblewskiego.

Po przerwie inicjatywę przejęli goście i aż pięciokrotnie pokonali Marka Lisa. Golkiper Bartnika świetnie spisywał się w pierwszej połowie spotkania, wychodząc obroną ręką w sytuacji sam na sam oraz broniąc rzut karny, którego podyktowanie wzbudziło sporo kontrowersji.

W ligowej tabeli piłkarze Bartnika Myszyniec plasują się obecnie z 29 punktami na koncie na siódmej lokacie. W kolejnym meczu podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego na wyjeździe zmierzą się z Gryfem Kownaty Żędowe. Przed własną publicznością ponownie zobaczymy Bartnik w starciu z liderem PAF Płońsk - 16 maja.

Bartnik Myszyniec - Kryształ Glinojeck 1:5 (1:0)
Bramki: Wróblewski 40. - 50. 53. 60. 83. 90.+2

Spotkanie 20. kolejki A klasy: Bartnik Myszyniec - Kryształ Glinojeck (1.05.2015)