Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Kurpik wygrał w Różanie i ma komplet punktów

Piłkarze Kurpika Kadzidło nie tylko w obecnym sezonie wywalczyli awans do A klasy, ale również nie stracili punktu. W ostatnim meczu podopieczni trenera Arkadiusza Chmielewskiego pokonali na wyjeździe FC Różan 3:1. To dziewiąte zwycięstwo w obecnym sezonie.

Prowadzenie gościom w 36. minucie meczu dał Bartosz Wiski i do przerwy Kurpik prowadził skromnie 1:0. Po zmianie stron kolejne trafienie zaliczył Mateusz Mamajek w 65. minucie gry. W kolejnej akcji Kurpika na listę strzelców wpisał się Bartosz Kaczyński.

Gospodarze grali ambitnie do samego końca i zdobyli honorową bramkę za sprawą Janusza Świderskiego. Ten sam zawodnik na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

Do rozegrania piłkarzom Kurpika Kadzidło pozostaje jeszcze spotkanie w terminarzu mecz KS CK II Troszyn. Na konto klubu z Kadzidła trafią punkty przypisane walkowerem, bo zespół z Troszyna został wycofany z rozgrywek.

W drugim spotkaniu 11. kolejki B klasy piłkarze WKS Mystkówiec Stary pokonali Orza Goworowo 1:0. Przed nami ostatnie trzy kolejki. W najbliższej serii spotkań sporo emocji wzbudza mecz Orza Goworowo z GLKS Lelis.