« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 czerwca 2019 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery trofea na koncie KK24h (zdjęcia)

Kolejne udane starty na swoim koncie w miniony weekend zapisali zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h. Tym razem kolarze startowali w zawodach w Knyszynie, w ramach trzeciego etapu Maratonów Kresowych. Z zawodów przywieźli medalowe pozycje i okazałe trofea.


Najmłodsi uczestnicy: Marta Gawek, Basia Karczewska i Dominik Niegowski wystartowali na dystansie 8 km. Na trasie asekurowani ich Michał Gawek i Michał Niegowski. Na 35 km trasie ścigali się: Maria Kamińska, Bartosz Jechanowski, Arkadiusz Jechanowski, Kacper Szabłowski, Piotr Kowalski, Jarosław Makowiecki, Marek Karczewski, Sylwester Grabowski i Sebastian Korzeb. Z najdłuższą 66 km trasą zmierzyli się najstarsi zawodnicy klubu - Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa.

 

W Knyszynie na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Karczewska. Tuż za podium znalazła się Marta Gawek. Obie startowały w kategorii "Żak". Bartosz Jechanowski zwyciężył w kategorii "Orlik".
- Bartosz przyjechał w grupie zawodników, która pierwsza przyjechała na metę i przekroczył ją jako piąty zawodnik, do zwycięzcy w klasyfikacji open stracił niecałe dwie sekundy - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski.

 

Wiesław Podeszwa wywalczył z kolei trzecie miejsce w "Super Master". Z Knyszyna Klub Kolarski 24h przywiózł trzy trofea. Czwarte medalowe miejsce dla klubu w minioną niedzielę zdobył Paweł Niedbała, który wystartował w Kampinosie w IV etapie cyklu Legia MTB Maraton.Paweł zwyciężył w swojej kategorii na dystansie Mega. Zwycięstwo to umocniło go w klasyfikacji generalnej. Po czterech etapach Paweł Niedbała jest liderem w swojej kategorii, a także w klasyfikacji open.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarze KK24h w Maratonach Kresowych w Knyszynie (9.05.2015)

Odsłon: 3403
Komentarzy: 3
11:24, 12.05.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podium Ciecierskiego w Wysokiem Mazowieckiem

Podium Ciecierskiego w Wysokiem Mazowieckiem

Na drugim miejscu ukończył 24-godzinny maraton rowerowy Michał Ciecierski. Zawodnik reprezentujący KK24h przejechał 684 km w powiecie wysokomazowieckim i uległ zwycięzcy o zaledwie jedną sekundę. Mimo znikomej porażki jest zadowolony ze swojej postawy.

Tomasz Jarkowski drugi w ŻTC Bike Race

Tomasz Jarkowski drugi w ŻTC Bike Race

Świetny występ na swoim koncie zapisał Tomasz Jarkowski na trzecim etapie wyścigu szosowego z cyklu ŻTC Bike Race w Mińsku Mazowieckim. Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h rywalizował na dystansie Fit (59 km) i stanął na drugim stopniu podium.

Ambitna walka kolarzy KK24h w Radzyminie

Ambitna walka kolarzy KK24h w Radzyminie

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h udanie zaprezentowali się na kolejnym etapie Lotto Poland Bike Marathon w podwarszawskim Radzyminie. Pomimo dość niepewnej pogody w mieście Cudu nad Wisłą wystartowało ponad 750 amatorów na rowerach górskich.

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Na trzeci etap wyścigu MTB z cyklu Maratony Kresowe z Klubu Kolarskiego 24h wybrał się Mariusz Drobnikowski. Na wymagającej trasie 40 km trasie zajął 124 pozycję z czasem 2:26:18. Z sukcesami kolarze KK24h rywalizowali na poprzednich etapach.

KK24h w Serocku trzy razy na podium

KK24h w Serocku trzy razy na podium

Serock ponownie oczarował amatorów MTB. Kolarski cykl Lotto Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, po prawie 10 latach przerwy odwiedził jedno z najstarszych miast na Mazowszu. W zawodach nie zabrakło reprezentantów KK24h.

» Wasze komentarze

kibic @ 15:10, 12.05.2015r. IP: *.*.192.138

Brawo :)

Bartek @ 19:43, 13.05.2015r. IP: *.*.146.210

Super! Gratuluję!

kopytko @ 16:48, 16.05.2015r. IP: *.*.111.183

Kopytko

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo