« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery trofea na koncie KK24h (zdjęcia)

Kolejne udane starty na swoim koncie w miniony weekend zapisali zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h. Tym razem kolarze startowali w zawodach w Knyszynie, w ramach trzeciego etapu Maratonów Kresowych. Z zawodów przywieźli medalowe pozycje i okazałe trofea.


Najmłodsi uczestnicy: Marta Gawek, Basia Karczewska i Dominik Niegowski wystartowali na dystansie 8 km. Na trasie asekurowani ich Michał Gawek i Michał Niegowski. Na 35 km trasie ścigali się: Maria Kamińska, Bartosz Jechanowski, Arkadiusz Jechanowski, Kacper Szabłowski, Piotr Kowalski, Jarosław Makowiecki, Marek Karczewski, Sylwester Grabowski i Sebastian Korzeb. Z najdłuższą 66 km trasą zmierzyli się najstarsi zawodnicy klubu - Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa.

 

W Knyszynie na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Karczewska. Tuż za podium znalazła się Marta Gawek. Obie startowały w kategorii "Żak". Bartosz Jechanowski zwyciężył w kategorii "Orlik".
- Bartosz przyjechał w grupie zawodników, która pierwsza przyjechała na metę i przekroczył ją jako piąty zawodnik, do zwycięzcy w klasyfikacji open stracił niecałe dwie sekundy - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski.

 

Wiesław Podeszwa wywalczył z kolei trzecie miejsce w "Super Master". Z Knyszyna Klub Kolarski 24h przywiózł trzy trofea. Czwarte medalowe miejsce dla klubu w minioną niedzielę zdobył Paweł Niedbała, który wystartował w Kampinosie w IV etapie cyklu Legia MTB Maraton.


JBB

Paweł zwyciężył w swojej kategorii na dystansie Mega. Zwycięstwo to umocniło go w klasyfikacji generalnej. Po czterech etapach Paweł Niedbała jest liderem w swojej kategorii, a także w klasyfikacji open.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarze KK24h w Maratonach Kresowych w Knyszynie (9.05.2015)

Odsłon: 3510
Komentarzy: 3
11:24, 12.05.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

kibic @ 15:10, 12.05.2015r. IP: *.*.192.138

Brawo :)

Bartek @ 19:43, 13.05.2015r. IP: *.*.146.210

Super! Gratuluję!

kopytko @ 16:48, 16.05.2015r. IP: *.*.111.183

Kopytko

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo