« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery trofea na koncie KK24h (zdjęcia)

Kolejne udane starty na swoim koncie w miniony weekend zapisali zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h. Tym razem kolarze startowali w zawodach w Knyszynie, w ramach trzeciego etapu Maratonów Kresowych. Z zawodów przywieźli medalowe pozycje i okazałe trofea.


Najmłodsi uczestnicy: Marta Gawek, Basia Karczewska i Dominik Niegowski wystartowali na dystansie 8 km. Na trasie asekurowani ich Michał Gawek i Michał Niegowski. Na 35 km trasie ścigali się: Maria Kamińska, Bartosz Jechanowski, Arkadiusz Jechanowski, Kacper Szabłowski, Piotr Kowalski, Jarosław Makowiecki, Marek Karczewski, Sylwester Grabowski i Sebastian Korzeb. Z najdłuższą 66 km trasą zmierzyli się najstarsi zawodnicy klubu - Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa.

 

W Knyszynie na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Karczewska. Tuż za podium znalazła się Marta Gawek. Obie startowały w kategorii "Żak". Bartosz Jechanowski zwyciężył w kategorii "Orlik".
- Bartosz przyjechał w grupie zawodników, która pierwsza przyjechała na metę i przekroczył ją jako piąty zawodnik, do zwycięzcy w klasyfikacji open stracił niecałe dwie sekundy - podkreśla prezes KK24h Marek Karczewski.

 

Wiesław Podeszwa wywalczył z kolei trzecie miejsce w "Super Master". Z Knyszyna Klub Kolarski 24h przywiózł trzy trofea. Czwarte medalowe miejsce dla klubu w minioną niedzielę zdobył Paweł Niedbała, który wystartował w Kampinosie w IV etapie cyklu Legia MTB Maraton.Paweł zwyciężył w swojej kategorii na dystansie Mega. Zwycięstwo to umocniło go w klasyfikacji generalnej. Po czterech etapach Paweł Niedbała jest liderem w swojej kategorii, a także w klasyfikacji open.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarze KK24h w Maratonach Kresowych w Knyszynie (9.05.2015)

Odsłon: 3631
Komentarzy: 3
11:24, 12.05.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

» Wasze komentarze

kibic @ 15:10, 12.05.2015r. IP: *.*.192.138

Brawo :)

Bartek @ 19:43, 13.05.2015r. IP: *.*.146.210

Super! Gratuluję!

kopytko @ 16:48, 16.05.2015r. IP: *.*.111.183

Kopytko

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo