Piątek, 3 maja 2024 r., imieniny Marii, Aleksandra, Stanisława

Korona ograła Rzekuniankę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony w derbowym starciu 30. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Rzekuniankę Rzekuń 2:0. Bramki w pierwszej połowie spotkania strzelili Piotr Kamionowski i Michał Nosek. Mimo zwycięstwa Korona zajęła dopiero piąte miejsce w rozgrywkach.

Początek spotkania był wyrównany, a groźne sytuacje pod bramką Sebastiana Szczechowiaka starali się kreować gospodarze. Podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego nie potrafili oddać jednak celnego strzału na bramkę rywali. Po dwóch kwadransach gry to goście wykorzystali błąd Daniela Woźniaka i za sprawą Piotra Kamionowskiego objęli prowadzenie.

Kilka minut później kolejny błąd defensywy Rzekunianki wykorzystał bezlitośnie Michał Nosek i Korona prowadziła już 2:0. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej odsłony meczu. W drugiej połowie spotkania obie drużyny miały sytuacje strzeleckie, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Najlepszą zmarnował Dariusz Jastrzębski, który nie był wstanie pokonać Daniela Woźniaka z rzutu karnego.

Rzekunianka Rzekuń - Korona Ostrołęka 0:2 (0:2)
Bramki: P. Kamionowski 30., Nosek 37.

Rzekunianka: Woźniak - Olbryś, Kowalski, Zięba, Białczak - Il (75. Kuliś), Wierzbowski (80. Witkowski), Ł. Sakowski, Choroszewski, Gocłowski (63. R. Sakowski) - Wysocki

Korona: Szczechowiak - Staszczuk, Jastrzębski, Waś, Głażewski - Dzbeński, Dąbrowski, P. Kamionowski (80. Manowski), Majewski, Parzych - Nosek (80. M. Załęski)

Spotkanie 30. kolejki ligi okręgowej: Rzekunianka Rzekuń - Korona Ostrołęka (17.06.2015)

Bramka Piotra Kamionowskiego dla Korony w derbach z Rzekunianką

Odsłon: 4603
Komentarzy: 10
08:55, 18.06.2015r.

Wyjazdy Rzekunianki i ULKS-u

1 maja rozpoczęła się 23. kolejka w Klasie Okręgowej. Największą niespodziankę sprawili piłkarze z Kadzidła, który pokonali 2:0 Sonę Nowe Miasto. Pozostałe ekipy z naszego powiatu powalczą w weekend.

Wiosna marzenie KS-u CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego plasują się w czołówce IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu wygrał 3:2 na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz. Dla naszych była to szósta wygrana w sezonie.

Derby w Ostrołęce. Bartnik u siebie. GKS na wyjeździe

Przed zespołami z Klasy A 20. kolejka zmagań. Najciekawiej będzie w Ostrołęce. Narew II podejmie Świt Baranowo. Jeśli zespół Łukasza Bałazego chce liczyć się w walce o awans, musi wygrać. Bartnik Myszyniec podejmie zespół z Kransosielca, zaś GKS Łyse wybiera sie na boiska Żaka Szreńsk.

Kto poprowadzi Narew II?

Piłkarze z Ostrołęki są w walce o awans do Klasy Okręgowej. Do tej pory za wyniki odpowiadał Łukasz Bałazy. W ostatnich dniach 40-latek został ogłoszony trenerem pierwszego zespołu Narwi. A co z rezerwami?

Komplet punktów i wolny weekend

Zespół z Goworowa spełnił swoje marzenia. Orz pokonał 2:1 Mazowsze Jednorożec. Podopieczni Bartosza Dziełaka zaliczyli dziewiątą wygraną w sezonie. Obecnie ekipa traci do lokaty dającej awans zaledwie dwa punkty. W weekend nasi mają wolne.

Kibic @ 09:42, 18.06.2015r. IP: *.*.54.121

W Koronie trzeba postawić na większą ilość młodzieży, ograć ich i wtedy awansować.

uu @ 10:37, 18.06.2015r. IP: *.*.245.40

Co to za bachory drą dzioby? :( Aż dźwięk wyłączyłem

obserwator @ 11:30, 18.06.2015r. IP: *.*.28.178

A co tam robi Kazik na zdjęciu jeszcze kolo zarządu prosi o prace?

kil @ 13:30, 18.06.2015r. IP: *.*.122.121

Pan piszący nie wspomniał, że pomimo napinki tylko piąte miejsce....wstyd, a miało byc tak pieknie....no to teraz A klasa

amator bez wyboru @ 14:14, 18.06.2015r. IP: *.*.28.4

Słusznie Narew do LO a Korona do A-klasy i mogą pogrywać za połowę dotacji miejskiej np.
50 tys. na 2 kluby i niech grają juniorzy i tramkarze i się ogrywają. Może za 7 lat awansują do nowej 4 ligii to będzie największy sukces. Niestety bez profofesjalizmu nawet w piłce kopanej nie ma szans nawet na 4 ligę po reformie za rok.
Powodzenia amatorzy!

O BOŻE! @ 19:41, 18.06.2015r. IP: *.*.35.205

Proszę tylko nie Puławski w Koronie nie róbcie tego! Połowa zawodników sp...doli od niego!

.... @ 21:29, 18.06.2015r. IP: *.*.31.94

Najgorszy wynik końcowy Korony od wielu wielu lat trochę to przykre

a @ 08:43, 19.06.2015r. IP: *.*.51.109

na którym zdjęciu jest kazik

pewniak @ 14:02, 19.06.2015r. IP: *.*.131.50

Puławski jest juz dogadamy z działaczami korony a Słowik wczoraj zrezygnowal z prowadzenia senioruw narwi

Kazik Puławski @ 20:43, 20.06.2015r. IP: *.*.129.53

Trochę boli,a nawet bardzo.Pytam się,czy przestałeś grać przeze mnie? Byłem zaproszony na mecz i rozmowę,chociaż ciężko o skupienie i radość bo oglądając Nosia przed oczami miałem zawodnika z Łysych,patrząc na Dzbeńskiego,porównywałem do kogoś z Tęczy-szmat czasu,przywiązanie.Do pewniaka-tak to wyglądało,ale przeprosiłem działaczy.Widząc zdumienie i strach trzeba myślec o klubie,o zespole,który przy powrocie zawodników kontuzjowanych jest skazany grać o 1m.Pozdrawiam Wszystkich,tez tych 2-óch autorów zgryżliwych komentarzy ale jest mi z tym bardzo żle.