Sobota, 4 maja 2024 r., imieniny Floriana, Moniki, Grzegorza

Tęcza JBB Łyse nie dała szans Wieczfniance

Piłkarze Tęczy JBB Łyse kontynuują świetną serię zwycięskich spotkań. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali w wyjazdowym starciu Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 4:1, chociaż do przerwy obie drużyny nie potrafili pokonać golkipera rywali.

Po zmianie stron jako pierwszy drogę do siatki gości odnalazł Paweł Magdaleński i dał prowadzenie Tęczy. W kolejnych minutach meczu świetnie zaprezentował się nowy nabytek Tęczy Dariusz Korytkowski. Zawodnik z Łomży wykończył dwie akcje Tęczy w 56. i 68. minucie meczu. Czwartą bramkę dla Tęczy strzelił niezawodny Marek Kaliszewski.

Gospodarze w doliczonym czasie gry zdobyli honorową bramkę, ale to drużyna z Łysych cieszyła się z czwartego ligowego zwycięstwa w tym sezonie.
- Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny odnieśliśmy bardzo pewne zwycięstwo - podkreśla członek zarządu Tęczy Tomasz Gwiazda. - Od początku meczu mieliśmy zdecydowaną przewagę, którą udokumentowaliśmy czterema bramkami. Emocji z pewnością nie zabraknie w kolejnym meczu z Soną Nowe Miasto. Zapraszamy na to spotkanie do Łysych.

Mecz Tęczy JBB Łyse z Soną Nowe Miasto już w środę, 2 września na stadionie przy ulicy Topolowej. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 17.00.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Tęcza JBB Łyse 1:4 (0:0)
Bramki: 90.+2 - Pa. Magdaleński 54., Korytkowski 56., 68., Kaliszewski 72.

Tęcza: Radczenko - Cekała (46. Golan), Cendrowski, Zygmunt (70. Ma. Bałdyga), K. Kamionowski - Sowa, P. Kamionowski, Pa. Magdaleński (85. Kania), Kaliszewski - Korytkowski (75. Pytel), Cichy

Odsłon: 3989
Komentarzy: 14
21:08, 29.08.2015r.

Wyjazdy Rzekunianki i ULKS-u

1 maja rozpoczęła się 23. kolejka w Klasie Okręgowej. Największą niespodziankę sprawili piłkarze z Kadzidła, który pokonali 2:0 Sonę Nowe Miasto. Pozostałe ekipy z naszego powiatu powalczą w weekend.

Wiosna marzenie KS-u CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego plasują się w czołówce IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu wygrał 3:2 na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz. Dla naszych była to szósta wygrana w sezonie.

Derby w Ostrołęce. Bartnik u siebie. GKS na wyjeździe

Przed zespołami z Klasy A 20. kolejka zmagań. Najciekawiej będzie w Ostrołęce. Narew II podejmie Świt Baranowo. Jeśli zespół Łukasza Bałazego chce liczyć się w walce o awans, musi wygrać. Bartnik Myszyniec podejmie zespół z Kransosielca, zaś GKS Łyse wybiera sie na boiska Żaka Szreńsk.

Kto poprowadzi Narew II?

Piłkarze z Ostrołęki są w walce o awans do Klasy Okręgowej. Do tej pory za wyniki odpowiadał Łukasz Bałazy. W ostatnich dniach 40-latek został ogłoszony trenerem pierwszego zespołu Narwi. A co z rezerwami?

Komplet punktów i wolny weekend

Zespół z Goworowa spełnił swoje marzenia. Orz pokonał 2:1 Mazowsze Jednorożec. Podopieczni Bartosza Dziełaka zaliczyli dziewiątą wygraną w sezonie. Obecnie ekipa traci do lokaty dającej awans zaledwie dwa punkty. W weekend nasi mają wolne.

lubiacy martadele @ 22:23, 29.08.2015r. IP: *.*.150.65

A co Śnietka juz poza kadra widze........??

kibic @ 23:22, 29.08.2015r. IP: *.*.5.198

No właśnie gdzie Śnietka ??

melion @ 23:31, 29.08.2015r. IP: *.*.28.178

Kadra szeroka w tęczy, pewnie lawa. Nom ale tecza idzie do przodu, to widac ze sa mocni

boom @ 08:59, 30.08.2015r. IP: *.*.132.49

Łyse idą jak kuna po mleczu buahaha

kibic Tęczy @ 10:02, 30.08.2015r. IP: *.*.245.57

Liga jest nasza!

jk @ 10:51, 30.08.2015r. IP: *.*.186.2

W tym sezonie 4 liga,co rok wyżej.Józef nie żałuje kasy na klub.Wydaje swoje a w Narwi chodziło o kasę. JBB tak trzymać!

Brawo @ 11:10, 30.08.2015r. IP: *.*.49.141

Może będzie przynajmniej jeden solidny klub na Kurpiach, ze stadionem, zapleczem.

golan @ 11:21, 30.08.2015r. IP: *.*.198.157

Snietka ponoc na tego dosyć i się ewakuuje z tecy

kolega @ 13:15, 30.08.2015r. IP: *.*.143.233

Przemuś nie martw się. Trener stawia na swoich ludzi z Łomży widać to gołym okiem. A Ty ze swoim charakterem nie jesteś od nich na pewno gorszy. Trzymaj się mordo

hhh @ 13:25, 30.08.2015r. IP: *.*.143.45

To juz nie lyse tylko lomza. trener ma swoich ludzi i nawet jak sa gorsi od miejscowych to beda grac i to jest pewne. Coraz glosniej mowi sie o faworyzowaniu przez Narolewskiego niektorych ludzi. Napewno tam nie ma atmosfery. Tylko kasa ale ciekawe ile to jeszcze potrwa...

ja @ 14:36, 30.08.2015r. IP: *.*.186.99

Atmosfera jest bardzo dobra,lepsza niż za Kazika,nie ma teraz głupich jazd za byle co.Co do Łomży to gra 2 seniorów,a po za tym młodzieżowcy których w Łysych mało,albo słabi,dlatego grają przyjezdni,Śnietka grał 3 mecze w pierwszym.Będą rotacje w zespole tak jak wszędzie.Wczoraj przy 2:0 zszedł nawet kapitan (coś w newsie nie tak z minutami) i za chwilę drugi środkowy obrońca,widocznie trener sprawdza inne warianty,wątpie żeby Łysy i Zyga mieli za to pretensje,to jest sport i zdrowa rywalizacja,nie ma miejsca w składzie dlatego że w tamtym sezonie grał ktoś wszystkie mecze po 90minut,przydałby się jeszcze Gwiazda A i Gwiazda P.pozdrawiam niezadowolonych komentatorów MO

do ja @ 15:09, 30.08.2015r. IP: *.*.49.141

Bardzo dobrze się dzieje i już ci którzy nie mają zbyt wiele do pokazania, muszą się wypowiedzieć.

Darek Narol... @ 18:25, 30.08.2015r. IP: *.*.132.49

Snietka jest slaby to nie ........proste

Wierny kibic @ 19:01, 30.08.2015r. IP: *.*.3.78

Podszywajcie się dalej pod członków drużyny, jeden koleszka za podobne zachowanie już przepraszał w Tygodniku Ostrołęckim. Brawa dla zawodników i dla trenera, wreszcie mamy porządną ekipę w Łysych. A jeżeli któremuś z zawodników nie pasuje to, że nie gra w pierwszym składzie to może warto poszukać powodu w swojej grze a nie w trenerze?