Niedziela, 5 maja 2024 r., imieniny Ireny, Waldemara, Piusa

Cichy show w Łysych i triumf Tęczy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse mają komplet punktów na swoim koncie w spotkaniach rozegranych przed własną publicznością. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego niezwykle pewnie pokonali na stadionie przy ulicy Topolowej beniaminka Żaka Szreńsk 9:1.

W pierwszej połowie spotkania kibice obserwoali popis strzelecki Marka Cichego, który świetnie kończył akcje wypracowane przez kolegów. W efekcie w przeciągu niespełna dwunastu minut zdobył cztery bramki dla gospodarzy. W pierwszych dziewięciu minutach drugiej odsłony meczu Cichy strzelił jeszcze trzy gole i został zmieniony przez Piotra Magdaleńskiego.

Goście w 65. minucie meczu odpowiedzieli honorowym trafieniem, ale to Tęcza jeszcze poprawiła swoje osiągnięcie za sprawą Dariusza Kortykowskiego i Przemysława Śnietki. Tęcza po zwycięstwie nad Żakiem umocniła się na pozycji lidera rozgrywek ligi okręgowej.

Kolejnym rywalem w rozgrywkach ligowych piłkarzy z Łysych będzie Żbik Nasielsk. Wyjazdowe starcie zostanie rozgrane w sobotę, 19 września. Wcześniej już w środę, 16 września podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego udadzą się na starcie z Orłem Sypniewo. Stawką meczu będzie awans do III rundy Pucharu Polski w naszym okręgu.

Tęcza JBB Łyse - Żak Szreńsk 9:1 (4:0)
Bramki: Cichy 29. 31. 34. 41. 48. 51. 55., Korytkowski 75., Śnietka 90. - 65.

Tęcza: Radczenko - Cendrowski (46. Bednarczyk), K. Kamionowski, Sowa, Sulkowski (46. Zalewski) - Pa. Magdaleński, P. Kamionowski, Śnietka, Korytkowski, Kaliszewski (56. Pytel) - Cichy (56. Pi. Magdaleński)

Spotkania 7 kolejki rozgrywek ligi okręgowej: Tęcza JBB Łyse - Żak Szreńsk (13.09.2015)

Marek Cichy na 1:0 w meczu z Żakiem Szreńsk

Marek Cichy na 2:0 w meczu z Żakiem Szreńsk

Marek Cichy na 3:0 w meczu z Żakiem Szreńsk