Piątek, 10 maja 2024 r., imieniny Antoniego, Antonina, Izydora

Trójka uległa AZS UW Warszawa (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w starciu 3 kolejki rozgrywek II ligi ulegli w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga ulegli AZS UW Warszawa 24:30. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego walczyli ambitnie, ale piłkarze ze stolicy mieli więcej argumentów po swojej stronie.

W pierwszej odsłonie spotkania to niestety goście z Warszawy zdominowali Trójkę i już po pięciu minutach prowadzili 4:1. Z każdą kolejną minutą rosła przewaga gości, którzy zdobywali bramki głównie po szybkich kontratakach. W efekcie na przerwę schodzili prowadząc różnicą aż jedenastu bramek.

Po zmianie stron nasi piłkarze ruszyli do odrabiania strat i robili wszystko, aby korzystnie zaprezentować się na tle silniejszego rywala. Podopieczni trenera Radosław Żebrowskiego potrafili zniwelować stratę do gości z Warszawy do pięciu bramek. Niestety w ostatnich minutach meczu zabrakło już sił, aby jeszcze podkręcić tempo meczu i zagrozić poważniej drużynie ze stolicy.

W drugiej połowie czerwone kartoniki w drużynie gości obejrzeli Marcin Szybiński (trzecia dwuminutowa kara) i Dawid Szpejna (kara bezpośrednia). W drużynie Trójki w sobotnim spotkaniu nie mogli wystąpić m.in. Hubert Milewski i Artur Choroszewski. Więcej o przyczynach porażki i komentarz trenera Radosława Żebrowskiego w niedzielnej odsłonie naszego serwisu sportowego.

W ramach 4 kolejki rozgrywek II ligi piłki ręcznej szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czeka ponownie starcie przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego będzie MUKS Czarni Regimin. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 4 października o godz. 15.00.

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UW Warszawa 24:30 (10:21)
Trójka: Kozłowski, Bieniecki, Wojciechowski - T. Wiśniewski 2, P. Obidziński 4, Kuliś 1, Kosiński 1, E. Obidziński 0, Piskowski 0, Zieliński 4, Dmowski 2, Niećko 8, Kowalczyk 2, Pierzchała 0, Świerzewski 0.

Spotkanie 3 kolejki II ligi piłki ręcznej: UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UW Warszawa (26.09.2015)