Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Tęcza JBB Łyse wciąż zwycięża (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse po raz kolejny wykorzystali atut własnego boiska. Tym razem na stadionie przy ulicy Topolowej w starciu 11 kolejki podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali Wkrę Sochocin 3:0 i dopisali komplet punktów na swoje konto.

W pierwszej połowie spotkania gospodarze od pierwszych minut stwarzali groźne sytuacje strzeleckie, ale brakowało wykończenia akcji. Pierwsze trafienie na koncie Tęczy JBB w 19 minucie meczu zapisał Dariusz Kortykowski, którzy wykorzystał świetne dogranie z prawej strony boiska od Marka Cichego.

Kolejne sześć minut później akcję Marka Kaliszewskiego na bramkę zamienił Marek Cichy i do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Po zmianie stron Tęcza JBB miała kilka świetnych okazji do podwyższenia wyniku meczu, ale wykorzystała tylko jedną. Marek Kaliszewski świetnie dograł do Marka Cichego, a ten strzałem głową skierował piłkę do bramki.

Trzy punkty zagwarantowały piłkarzom Tęczy JBB Łyse utrzymanie pozycji lidera rozgrywek ligi okręgowej. W kolejnym starciu w sobotę, 17 października rywalem podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego na wyjeździe będzie Makowianka Maków Mazowiecki. Początek spotkania zaplanowany na godz. 14.00.

Tęcza JBB Łyse - Wkra Sochocin 3:0 (2:0)
Bramki: Korytkowski 19., Cichy 25. 63.

Tęcza: Radczenko - Sulkowski, Sowa, Cekała, K. Kamionowski - P. Kamionowski (84. Cendrowski), Śnietka (69. Zalewski), Korytkowski (64. Bednarczyk) - Pi. Magdaleński (57. Pa. Magdaleński), Cichy, Kaliszewski

Spotkanie 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej: Tęcza JBB Łyse - Wkra Sochocin (11.10.2015)