Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Orz zatrzymał rozpędzoną Koronę w Goworowie

Piłkarze Orza Goworowo w spotkaniu 7 kolejki rozgrywek piłkarskiej B klasy podzielili się punktami z lidrem ostrołęcką Koroną, remisując 2:2. Mimo to drugi zespół żółto-niebieskich nadal bez porażki pozostaje pewnym liderem rozgrywek w grupie Ostrołęka.

Wynik niedzielnego starcia otworzył Piotr Wysocki, który w 33. minucie meczu wpisał się na listę strzelców. Gospodarze odpowiedzieli sześć minut później bramką Mariusza Brzozowskiego, a w kolejnej akcji zdobyli gola za sprawą Szymona Gęsicha. Korona wyrównała w drugiej odsłonie meczu po trafieniu Damiana Zyśka.

Pewne zwycięstwo przed własną publicznością 3:0 odnieśli piłkarze GLKS Lelis, którzy pokonali FC 2013 Różan po dwóch trafieniach Miłosza Mierzejewskiego i bramce Damiana Prusaczyka. Przed własną publicznością mecz przegrali piłkarze Świtu Baranowo ulegając drużynie z Andrzejewa 2:5.