Wtorek, 14 maja 2024 r., imieniny Bonifacego, Macieja, Dobiesława

Tęcza JBB rozstrzelała Pełtę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse zapisali na swoim kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w starciu 14 kolejki na stadionie przy ulicy Topolowej nie dali żadnych szans Pełcie Karniewo, wygrywając aż 12:0.

Prowadzenie już w 45 sekundzie gospodarzom dał Marek Cichy, który wykorzystał świetne podanie od Marka Kaliszewskiego. Pięć minut później fatalny błąd defensywy Pełty wykorzystał Piotr Kamionowski i Tęcza prowadziła już 2:0. Po niespełna kwadransie gry świetna akcję gospodarzy wykończył Marek Cichy.

Gospodarze z minuty na minutę stwarzali coraz więcej sytuacji pod bramką gości, którzy nie potrafili opuścić własnej połowy boiska. W 19 minucie meczu asystę od Marka Kaliszewskiego na bramkę zamienił Dariusz Korytkowski. Kwadrans później po dośrodkowaniu w pole karne piłki przez Marka Kaliszewskiego, futbolówkę do własnej bramki wpakował Kamil Czajkowski.

Jeszcze przed przerwą Marek Cichy świetnie obsłużył Marka Kaliszewskiego, a ten pewnie skierował futbolówkę do bramki rywali. Po zmianie stron Tęcza JBB nie spuściła z tonu, a kolejne trafienia na koncie gospodarzy zapisywali: Przemysław Śnietka, trzykrotnie Piotr Kamionowski, Hubert Kaliszewski, a wynik meczu ustalił Marek Kaliszewski, zdobywając bramkę strzałem z rzutu wolnego.

W niedzielnym starciu na placu gry pojawił się Tomasz Golan, który powrócił do gry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Po jego asystach padła bramka Huberta Kaliszewskiego i jedna bramka strzelona przez Piotra Kamionowskiego. Tęcza zapisała na swoim koncie dwanaście goli i obecnie w tabeli ligowej ma ich już 68.

W ostatnim starciu rundy jesiennej ligi okręgowej dojdzie do derbowej konfrontacji pomiędzy KS CK Troszyn, a Tęczą JBB Łyse. Na spotkanie zapraszamy w sobotę, 14 listopada na stadion gminny w Troszynie o godz. 13.00.

Tęcza JBB Łyse - Pełta Karniewo 12:0 (6:0)
Bramki: Cichy 1. 14., P. Kamionowski 6. 51. 68. 74., Korytkowski 19., Czajkowski 34.(s), M. Kaliszewski 37., 81., Śnietka 48., H. Kaliszewski 65.

Tęcza JBB: Aptacy - Sulkowski (64. Golan), K. Kamionowski, Cekała, Pa. Magdaleński - Kania (70. Zalewski), Śnietka - Korytkowski (46. Bednarczyk), P. Kamionowski, M. Kaliszewski - Cichy (46. H. Kaliszewski)

Spotkanie 14 kolejki rozgrywek ligi okręgowej: Tęcza JBB Łyse - Pełta Karniewo (8.11.2015)

Bramka strzelona na 3:0 przez Marka Cichego

Bramka strzelona na 4:0 przez Dariusz Korytkowskiego

Samobójcze trafienie Kamila Czajkowskiego na 5:0

Bramka strzelona na 6:0 przez Marka Kaliszewskiego

Bramka strzelona na 12:0 przez Marka Kaliszewskiego