« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze Atrii wywalczyli dwa medale i awans

Bardzo dobry występ na swoim koncie zanotowali tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM. Z zawodów przeprowadzonych w Łomży przywieźli złoto, srebro i awans do wyższej klasy tanecznej.


Tym razem ostrołęczanie rywalizowali w XIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża. Ostrołęccy tancerze reprezentujący UKS Atria z zawodów powrócili ze złotym i srebrnym medalem.

 

Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk uplasowali się na pierwszym miejscu w tańcach standardowych w kategorii wiekowej 14-15 lat w klasie tanecznej D. Awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych uzyskali Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz. Para wywalczyła srebrny medal w kategorii 14-15 lat, klasa C.


Esprit

Trenerem par jest Katarzyna Orlicka. To kolejny dobry występ tancerzy Atrii w obecnym sezonie. W turnieju "O Złotą Podwiązkę" rozgrywanym we wrześniu w hali widowisko-sportowej w Ostrołęce Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk w klasie D 14-15 lat wygrali podczas wieczornej odsłony zmagań tańce standardowe oraz znaleźli się tuż za podium w tańcach latynoamerykańskich.

 

Podczas wspomnianej imprezy udanie zaprezentowała się na parkiecie także para Bartos Szyszka i Magdalena Lenkiewicz zajmując w klasie C 14-15 lat drugie miejsce w tańcach standardowych i szóste w tańcach latynoamerykańskich. Więcej o tych zawodach zdjęcia i wideo w materiale Walczyli "O Złotą Podwiązkę". Więcej informacji o występach reprezentantów Ostrołęki w dziale Taniec.

Odsłon: 12467
Komentarzy: 1
10:39, 15.11.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

brawo @ 20:46, 15.11.2015r. IP: *.*.19.27

brawo młodzi, walczcie dalej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo