« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze Atrii wywalczyli dwa medale i awans

Bardzo dobry występ na swoim koncie zanotowali tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM. Z zawodów przeprowadzonych w Łomży przywieźli złoto, srebro i awans do wyższej klasy tanecznej.


Tym razem ostrołęczanie rywalizowali w XIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża. Ostrołęccy tancerze reprezentujący UKS Atria z zawodów powrócili ze złotym i srebrnym medalem.

 

Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk uplasowali się na pierwszym miejscu w tańcach standardowych w kategorii wiekowej 14-15 lat w klasie tanecznej D. Awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych uzyskali Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz. Para wywalczyła srebrny medal w kategorii 14-15 lat, klasa C.Trenerem par jest Katarzyna Orlicka. To kolejny dobry występ tancerzy Atrii w obecnym sezonie. W turnieju "O Złotą Podwiązkę" rozgrywanym we wrześniu w hali widowisko-sportowej w Ostrołęce Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk w klasie D 14-15 lat wygrali podczas wieczornej odsłony zmagań tańce standardowe oraz znaleźli się tuż za podium w tańcach latynoamerykańskich.

 

Podczas wspomnianej imprezy udanie zaprezentowała się na parkiecie także para Bartos Szyszka i Magdalena Lenkiewicz zajmując w klasie C 14-15 lat drugie miejsce w tańcach standardowych i szóste w tańcach latynoamerykańskich. Więcej o tych zawodach zdjęcia i wideo w materiale Walczyli "O Złotą Podwiązkę". Więcej informacji o występach reprezentantów Ostrołęki w dziale Taniec.

Odsłon: 11898
Komentarzy: 1
10:39, 15.11.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

brawo @ 20:46, 15.11.2015r. IP: *.*.19.27

brawo młodzi, walczcie dalej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo