« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowa batalia w Rzekuniu z mocną obsadą

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Rzekunianka Rzekuń zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Zawody zostaną rozegrane już w niedzielę, 3 stycznia. Wciąż można dołączyć do zmagań.


Rywalizacja będzie przebiegać w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rzekuniu przy ulicy Nowej 7. Początek zawodów przewidziany został o godz. 10.00. Zapisy w dniu turnieju do godz. 9.45 lub u prezesa Rzekunianki Łukasza Chojnackiego pod numerem tel. 502 131 009.

- Mamy już deklaracje gry zawodników z różnych zakątków naszego regionu, ale każdy może dołączyć do rywalizacji i wziąć udział w wybranej dla siebie kategorii - podkreśla prezes LUKS Rzekunianka.

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: open, -45 i +45 lat. Dla trzech najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.
- Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów stołowych, którzy chcą sprawdzić się w turnieju - podkreśla Łukasz Chojnacki. - W momencie przyjęcia wszystkich zgłoszeń będziemy mogli zdecydować o ostatecznym kształcie pucharowej rywalizacji.


Lubudu

Głównym sponsorem imprezy jest Urząd Gminy Rzekuń, dodatkowymi Piekarnia Kurpiowska Serafin, siłownia Forma5 Club, pizzeria Da Grasso. Patronat medialny nad zawodami objął nasz portal Moja-Ostroleka.pl.

 

W ubiegłym roku w zawodach w rywalizacji open zwyciężył Maciej Dobrowolski z Łomży, który w finałowym spotkaniu pokonał Mariusza Kowalczyka z Rzekunia 3:1. Trzecie miejsce w rywalizacji zajął Dariusz Bartycha z Olsztyna, a czwarte Zbigniew Zajewski z Ostrołęki. Jak będzie tym razem?

Odsłon: 7684
Komentarzy: 2
10:08, 27.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

Nie było meczu na szczycie. Zakażenia w ekipie ze Szczytna?

W sobotnie popołudnie tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka mieli walczyć o punkty w meczu na szczycie ze Spartą Szczytno. Obie drużyny w dwóch kolejkach wywalczyły komplet punktów. Starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie, jednak nie doszło do spotkania ligowego.

UKS Mag z kompletem punktów

UKS Mag z kompletem punktów

Tenisiści z Ostrołęki mają za sobą dwa mecze. Oba wygrali i wraz z dwoma innymi zespołami mogą pochwalić się kompletem punktów. Podopieczni grającego trenera Jana Klemendorfa - legendy tenisa stołowego nie mieli problemów, by pokonać Macovię II Maków Mazowiecki oraz TS Ciechanów. W weekend nasi zagrają mecz na szczycie ze Spartą Szczytno.

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

» Wasze komentarze

kasztelan @ 20:01, 27.12.2015r. IP: *.*.84.141

czy jeśli chce się za grać w swojej kategorii i open to trzeba 2 razy płacić wpisowe?

Gracz @ 11:22, 28.12.2015r. IP: *.*.13.123

Podobno kat wiekowa 15pln
Open 20pln
I trzeba za każdą oddzielnie płacić

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo