Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Tenisowa batalia w Rzekuniu z mocną obsadą

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Rzekunianka Rzekuń zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Zawody zostaną rozegrane już w niedzielę, 3 stycznia. Wciąż można dołączyć do zmagań.

Rywalizacja będzie przebiegać w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rzekuniu przy ulicy Nowej 7. Początek zawodów przewidziany został o godz. 10.00. Zapisy w dniu turnieju do godz. 9.45 lub u prezesa Rzekunianki Łukasza Chojnackiego pod numerem tel. 502 131 009.

- Mamy już deklaracje gry zawodników z różnych zakątków naszego regionu, ale każdy może dołączyć do rywalizacji i wziąć udział w wybranej dla siebie kategorii - podkreśla prezes LUKS Rzekunianka.

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: open, -45 i +45 lat. Dla trzech najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.
- Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów stołowych, którzy chcą sprawdzić się w turnieju - podkreśla Łukasz Chojnacki. - W momencie przyjęcia wszystkich zgłoszeń będziemy mogli zdecydować o ostatecznym kształcie pucharowej rywalizacji.

Lubudu

Głównym sponsorem imprezy jest Urząd Gminy Rzekuń, dodatkowymi Piekarnia Kurpiowska Serafin, siłownia Forma5 Club, pizzeria Da Grasso. Patronat medialny nad zawodami objął nasz portal Moja-Ostroleka.pl.

W ubiegłym roku w zawodach w rywalizacji open zwyciężył Maciej Dobrowolski z Łomży, który w finałowym spotkaniu pokonał Mariusza Kowalczyka z Rzekunia 3:1. Trzecie miejsce w rywalizacji zajął Dariusz Bartycha z Olsztyna, a czwarte Zbigniew Zajewski z Ostrołęki. Jak będzie tym razem?