« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

I liga siatkówki już bez Hutnika Kraków?

Wciąż ważą się losy dalszego występu siatkarzy Hutnika Kraków w rozgrywkach I ligi. Klub, który ma bardzo duże problemy finansowe nie jest wstanie zapewnić swoim zapewnić swoim zawodnikom wypłat na czas. Część siatkarzy szuka sobie już nowej drużyny na drugą rundę.


- Zarząd klubu Hutnik Kraków informuje, że do tej pory nie została podjęta oficjalna decyzja o wycofaniu się zespołu z rozgrywek I ligi - głosi klubowe oświadczenie na stronie internetowej.

 

Władze klubu zapewne nie chcą informować o wycofaniu z rozgrywek przed pozyskaniem kolejnych transzy wsparcia z miasta i od sponsorów. Władzom klubu zależy, aby wycofując się rozgrywek rozliczyć koszty wynagrodzeń, transportu i innych rzeczy, aby na stałe nie pogrzebać klubu.Sami siatkarze nie ukrywają, że działacze pożegnali się z nimi i dali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.
- Wspólnie z trenerem podziękowaliśmy prezesowi za współpracę - mówi libero Hutnika Kraków Karol Galiński dla portalu siatka.org. - Prezes powiedział, że będzie walczył o pieniądze do 2 stycznia, ale tylko po to, aby oddać nam zaległości. Sam już nie wierzył w to, że sytuacja w klubie się poprawi, bo jak długo można ufać ludziom, którzy oszukiwali go od pół roku? Ta sytuacja jest bardzo przykra, ale w ostatnim meczu pokazaliśmy, że gramy dla idei sportu oraz o honor.

 

Wycofanie się z rozgrywek siatkarzy Hutnika Kraków będzie pewnym plusem dla Energi Omis Ostrołęka, której odpadnie jeden z rywali, w walce o utrzymanie w rozgrywkach I ligi. Z drugiej strony biało-czerwoni mogą stracić komplet punktów wywalczony w starciu z Hutnikiem Kraków. Ze względu na brak rozegranych połowy meczów, wyniki beniaminka mogą zostać anulowane.

Odsłon: 4749
Komentarzy: 0
09:11, 28.12.2015r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo