« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi tenisiści rywalizują w turnieju OST

Najlepsi tenisiści z całego regionu przez dwa dni rywalizować będą w turnieju tenisa ziemnego open o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego. Do zmagań przystąpiło 27 zawodników, którzy będą rywalizować o punkty do rankingu open.


Dla najlepszych tenisistów przewidziane zostały puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkową nagroda zostanie również wylosowana w gronie publiczności podczas na niedzielnego finału, 13 marca o godz. 12.00, w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Początek rywalizacji w sobotę, 12 marca został zaplanowany na godz. 9.30 (hala Gimnazjum nr 2) oraz 9.00 (hala w Wojciechowicach). Decydujące spotkania w niedzielę, 13 marca od godz. 9.00 w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Do rywalizacji przystąpią najlepsi zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także m.in. Ostrowi Mazowieckiej.


Esprit

Sponsorem głównym turnieju jest przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Dodatkowymi sponsorami turnieju są: słownia Forma5 Club, Pizzeria Da Grasso i Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami objęły portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit. Plan turniejowych gier załączniku

 

Najważniejsza impreza pierwszej części sezonu jeszcze przed zawodnikami Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W dniach 2-3 kwietnia rozegrane zostaną Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki.

Odsłon: 4258
Komentarzy: 1
09:56, 12.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

amator tenisa @ 10:20, 12.03.2016r. IP: *.*.236.157

A jakieś plany zarządu na sezon letni? Gdzie będziemy grać?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo