« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski najwyżej rozstawionym zawodnikiem HMO

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem w Halowych Mistrzostwach Ostrołęki, które już w najbliższy weekend zostaną rozegrane w dwóch halach. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie ze względu na udział czołowych tenisistów z całego regionu.


Ze względu na zwiększone zainteresowanie rywalizacją w turniejach tenisowych zawody zostaną rozegrane na obiektach Gimnazjum nr 2 i MZOSTiIT w Wojciechowicach.
- Impreza w tym roku ma charakter otwarty, tzn mogą wziąć w niej udział zarówno zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także z Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Zambrowa, Łomży, czy też Warszawy. - Zapraszamy wszystkich do wspólnej rywalizacji w turniejach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Zgłoszenia do mistrzostw przyjmowane są telefonicznie/sms 722 055 267 lub mailowo w terminie do czwartku, 31 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. O wynikach poinformujemy w naszym serwisie sportowym.


JBB

Na uczestników imprezy czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez miasto Ostrołęka, a także sponsorów dodatkowych imprez m.in. Piekarnię Kurpiowską Serafin, siłownię Forma5 Club, czy też pizzerię Da Grasso. Dla najlepszego zawodnika mistrzostw nagrodę ufundował z kolei radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski.

 

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Jordan Czapski - 46 pkt. Z numerem dwa do rywalizacji przystąpi Sylwester Puchalski z Ostrowi Mazowieckiej z dorobkiem 42 pkt., a z trzecim Konrad Czapski - 28 pkt. Czy będą to również najlepsi zawodnicy Halowych Mistrzostw Ostrołęki?

Odsłon: 2568
Komentarzy: 0
09:54, 29.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo