« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski najwyżej rozstawionym zawodnikiem HMO

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem w Halowych Mistrzostwach Ostrołęki, które już w najbliższy weekend zostaną rozegrane w dwóch halach. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie ze względu na udział czołowych tenisistów z całego regionu.


Ze względu na zwiększone zainteresowanie rywalizacją w turniejach tenisowych zawody zostaną rozegrane na obiektach Gimnazjum nr 2 i MZOSTiIT w Wojciechowicach.
- Impreza w tym roku ma charakter otwarty, tzn mogą wziąć w niej udział zarówno zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także z Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Zambrowa, Łomży, czy też Warszawy. - Zapraszamy wszystkich do wspólnej rywalizacji w turniejach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski.

 

Zgłoszenia do mistrzostw przyjmowane są telefonicznie/sms 722 055 267 lub mailowo w terminie do czwartku, 31 marca do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. O wynikach poinformujemy w naszym serwisie sportowym.Na uczestników imprezy czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez miasto Ostrołęka, a także sponsorów dodatkowych imprez m.in. Piekarnię Kurpiowską Serafin, siłownię Forma5 Club, czy też pizzerię Da Grasso. Dla najlepszego zawodnika mistrzostw nagrodę ufundował z kolei radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski.

 

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Jordan Czapski - 46 pkt. Z numerem dwa do rywalizacji przystąpi Sylwester Puchalski z Ostrowi Mazowieckiej z dorobkiem 42 pkt., a z trzecim Konrad Czapski - 28 pkt. Czy będą to również najlepsi zawodnicy Halowych Mistrzostw Ostrołęki?

Odsłon: 2519
Komentarzy: 0
09:54, 29.03.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo