Wtorek, 7 maja 2024 r., imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Kurpik na remis z Orzycem (zdjęcia, wideo)

Kurpik Kadzidło w spotkaniu 16 kolejki A klasy podzielił się punktami z liderem rozgrywek Orzycem Chorzele. W starciu rozegranym na stadionie przy ulicy Sportowej w Kadzidle doszło do remisu 2:2, który z pewnością bardziej korzystny jest dla drużyny z Chorzel.

Orzyc w ligowej tabeli prowadzi pewnie z dorobkiem 38 punktów i wyprzedza drugi Kryształ Glinojeck i trzecie Mazowsze Jednorożec o sześć punktów. Kurpik Kadzidło obecnie plasuje się na piątej koncie z dorobkiem 26 punktów i wciąż pozostaje w walce o drugą lokatę dającą awans do rozgrywek ligi okręgowej. Bramki dla Kurpika w niedzielnym starciu strzelili Sebastian Kaczyński i Patryk Drężek.

Emocji nie zabrakło również w sobotnim starciu Bartnika Myszyniec z Gryfem Kownaty Żędowe. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego w starciu rozegranym w Baranowie przegrywali już 0:2, ale ostatecznie po trafieniach Macieja Szymańskiego i Mateusza Wróblewskiego doprowadzili do wyrównania i zdobyli cenny punkt.

Porażką zakończyła się z kolei sobotnia potyczka piłkarze Rzekunianki Rzekuń w starciu z Jutrzenką Unieck. Podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego nadal plasują się tuż nad strefą spadkową i wiele wskazuje na to, że do końca sezonu mogą walczyć o zapewnienie sobie utrzymania w A klasie.

Spotkanie 16 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Orzyc Chorzele (10.04.2016)