Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Tęcza zatrzymana w Nowym Mieście (zdjęcia, wideo)

Po czterech wiosennych zwycięstwach z rzędu, tym razem piłkarze Tęczy JBB Łyse muszą zadowolić się jednym punktem. Mimo że w spotkaniu rozegranym w Nowym Mieście byli zespołem zdecydowanie lepszym, to mieli bardzo duży problem ze skutecznością.

Początek spotkania ułożył się po myśli gospodarzy, którzy już w szóstej minucie spotkania zdobyli bramkę po błędzie obrońców Tęczy. W wybornej sytuacji strzeleckiej znalazł się Łukasz Młudzikowski i pokonał Andrija Radczenkę. W kolejnych minutach meczu Sona skupiła się na obronie i grze z kontry.

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w pierwszej odsłonie meczu mieli kilka dobrych sytucji strzeleckich, a najlepszej z nich nie wykorzystał Dariusz Korytkowski. Przed szansą zdobycia gola stanęli także Piotr Kamionowski, Marek Kaliszewski i Marek Cichy, ale przez 45 minut golkiper Sony zachował czyste konto.

Po zmianie stron Tęcza JBB z dużym animuszem przystąpiła do walki o wyrównanie. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego cel zrealizowali w 66 minucie gry. Rzut karny podyktowany za faul na Piotrze Kamionowskim na bramkę zamienił Marek Kaliszewski. W kolejnych minutach meczu ten sam zawodnik po pięknym strzale z dystansu mógł dać prowadzenie gościom, ale piłka trafiła w słupek.

W 82 minucie spotkania zdaniem arbitra w polu karnym faulowany był Paweł Magdaleński. Do piłki ponownie podszedł Marek Kaliszewski, ale tym razem jego mocny strzał trafił w poprzeczkę. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego starali się zdobyć jeszcze zwycięskiego gola, ale ostatecznie musieli zadowolić się punktem w starciu z wiceliderem rozgrywek.

Kolejne spotkanie Tęcza JBB Łyse rozegra z Wkrą Żuromin. Mecz został zaplanowany w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 17.00.

Sona Nowe Miasto - Tęcza JBB Łyse 1:1 (1:0)
Bramki: Młudzikowski 6. - M. Kaliszewski 66. (k)

Tęcza JBB: Radczenko - Sulkowski, Lipowski, Domian, K. Kamionowski - M. Kaliszewski, Sowa, Korytkowski (76. H. Kaliszewski), P. Kamionowski, Wargulewski (72. Pa. Magdaleński) - Cichy

Spotkanie 20 kolejki ligi okręgowej: Sona Nowe Miasto - Tęcza JBB Łyse (16.04.2016)

Marek Kaliszewski (Tęcza JBB) strzela karnego Sonie Nowe Miasto

Drugi rzut karny dla Tęczy JBB w starciu z Soną Nowe Miasto

Odsłon: 7189
Komentarzy: 20
06:15, 17.04.2016r.

Rzekunianka po raz dwunasty (zdjęcia)

Piłkarze Bartłomieja Jezierskiego potrafili odwrócić losy spotkania. Rzekunianka po pierwszej połowie przegrywała 0:1. Później ekipa wzięła się do roboty. Nasi zdobyli trzy bramki. Bohaterem był Aleksander Dmochowski, który w dniu meczu obchodził 22. urodziny.

ULKS zatrzymany (zdjęcia)

Piłkarze z Ołdaki mieli na koncie dwie wygrane z rzędu. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego pokonali 6:0 GKS Gumino oraz przed tygodniem 3:1 Kryształ Glinojeck. Co ważne, oba triumfy odnieśli na wyjazdach.

Olek Dmochowski strzelił w urodziny. I to trzy razy!

Rzekunianka Rzekuń powetowała sobie ubiegłotygodniową porażkę 0:3 z Wkrą Żuromin. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego ograli 3:1 Konopiankę Konopki. Bohaterem został solenizant - Aleksander Dmochowski.

Mamy fotki z meczu KS CK Troszyn - Wilga Garwolin (zdjęcia)

Zespół KS CK wygrał po raz siedemnasty w sezonie, a dziesiąty w roli gospodarzy. Podopieczni Michała Złotkowskiego utrzymują się w czołówce IV ligi. W sobotnim spotkaniu poradzili sobie z Wilgą Garwolin.

Troszynianie nie zamierzają się zatrzymywać (zdjęcia)

kibic przasnysza @ 08:52, 17.04.2016r. IP: *.*.67.189

Byłem widziałem akurat nasz MKS miał znowu pauze.poza początkiem meczu goście o parę klas lepsi od Sony która rozpaczliwie się broniła cały mecz.obiektywnie nawet bez drugiego karnego ktorego raczej nie bylo to tęcza powinna to wygrać z 6-1,7-1.skuteczność słaba ale gra dobra. Mam nadzieję że już na jesień znowu się spotkamy będzie bardzo ciekawy mecz.pozdrawiam

kibic z okręgu @ 09:19, 17.04.2016r. IP: *.*.55.238

Tęcza jest zdecydowanie najlepszy zespołem w okręgu i pokazała to w kolejnym meczu, ale trzeba strzelać panowie. Proponuję teraz treningi strzeleckie, bo nie można zaliczać tylko słupków, poprzeczek i grać pięknie. Trzeba grać skutecznie.

kibic @ 09:44, 17.04.2016r. IP: *.*.67.36

Magdalenski ewidentnie pociagniety za koszulkę widać na filmie. Karny należał się bo wbilby piłkę do bramki.

Obsewator @ 10:45, 17.04.2016r. IP: *.*.202.2

Widać jakie chamstwo z tego okregu ciechanowskiego kupa buractwa 3 powinno byc odrazu zawieszonych na 6 meczy brak kultury kartofle kopać anie do 4 Ligi

Jednak Faul @ 10:50, 17.04.2016r. IP: *.*.231.75

po paru obejrzeniach wydaje sie ze ziomek byl troche ciagniety za koszulke, roznie to mozna interpretowac ale karnego takze mozna podyktowac jak najbardziej za takie cos :)

trener @ 14:55, 17.04.2016r. IP: *.*.119.128

Obejrzalem 2 filmik , ten mecz powinien byc zakonczony w tym momencie jak zaczynaja wyzywac sedziego. Tam czerwona kartka powinna isc za czerwona, ozpn czy nawet pzpn powinny tepic takie chamstwo w nizszych ligach. Jezeli jeden z drugim dostali by karte pauzy na cala runde to nauczyliby sie elementarnych zasad kultury

Gość @ 16:20, 17.04.2016r. IP: *.*.136.242

Zgadzam się w całkowicie z trenerem.
Bydło zawodnicy i kibice :(

Edek @ 16:29, 17.04.2016r. IP: *.*.162.136

Panowie trenerzy oprócz gry w piłkę tych młodych mężczyzn uczcie kultury ,to powinna byc jedna z podstawowych zasad.Przyklad kultury został pokazany podczas dyskusji z sędzią.

kibic @ 18:16, 17.04.2016r. IP: *.*.222.168

No to trener a raczej opiekun ani kultury ani grania ich nie uczy.wiem bo kolega tam trenuje.wstyd za te zachowanie i granie.dominacja teczy i był to zdecydowanie najlepszy zespół jaki do tej pory tu przyjechał do nowego miasta.

Ja @ 20:07, 17.04.2016r. IP: *.*.103.33

Ludzie ciekawe jakby się zachowali wasi piłkarze gdyby taki "karny" był dla Sony i to na wagę 3 pkt. Chociaż ewidentny faul moim zdaniem był chwilę potem na Erneście. To, że Tęcza to najlepszy zespół w tej lidze to nie ma wątpliwości żadnej. I to, że gdyby nie brak skuteczności to by wygrała wysoko. W tej sytuacji sędzia reaguje bardzo późno, dużo czasu potrzebował żeby się nad tym zastanowić. A co do kultury tej poza boiskiem, nie w emocjach, to zawodnicy z ŁYSYCH nie mają jej za grosz. Jakieś "dzień dobry" to podstawa dobrego wychowania jak się gdzieś wchodzi. Nawet do największego wroga. Życzę powodzenia w 4 lidze.

nemrod @ 20:11, 17.04.2016r. IP: *.*.34.242

Ale porażka! to gorsze niz liga podwórkowa! Powinni wywalić tych trzech z boiska.

były obserwator @ 20:19, 17.04.2016r. IP: *.*.55.238

efekt jest taki, że sędziowie niedługo to się będą bali piardnąć na meczu, bo kibole mogą ich pobić, a agresja zaczyna się już na boisku. Nie może być takich napaści na sędziego bez konsekwencji. Czy związek ponownie nabierze wody w usta?

Gość @ 20:45, 17.04.2016r. IP: *.*.136.242

Nawet jak karny byłby niesłusznie podyktowany to nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.
Sędziowie to tylko ludzie i muszą podjąć decyzje, nie zawsze prawidłowa ale nie mogą pozwolić się znieważać i zastraszać. Nie na takim poziomie rozgrywkowym i nie o taka stawkę zdarzają się błędy sędziowskie, a za dyskusję z sędzią karane kartkami są największe gwiazdy futbolu.
Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania zawodników Sony i kibiców. Takie zachowanie trzeba karać , bo inaczej to nie będzie chętnych do sędziowania.

kobic @ 21:09, 17.04.2016r. IP: *.*.227.94

Ludzie ogarnijcie się...karnego nie było...A lyse tylko wybiegane...Bo stoper cycki większe jak moja żona ....z czym lepsze 8treningowa w 70min biegali jak wielbłądy...kaliszewski przy mludziku zero gry..buahaha

jan @ 21:40, 17.04.2016r. IP: *.*.161.65

Nawet sam redaktor napisał "zdaniem arbitra". Przecież ewidentnie widać,że karnego tam nie ma. Ten co się kładł cwaniak i tyle. Bądźcie obiektywni.

kibic @ 22:21, 17.04.2016r. IP: *.*.50.67

zawodnik jest ciagniety za koszulke, ewidentny karny a ze pilkarze sony nie znaja sie na przepisach to inna sprawa, jak najbardziej sluszna decyzja sedziego.

siersciu @ 13:21, 18.04.2016r. IP: *.*.119.128

byl nie byl byl nie byl to nie usprawiedliwa zachowania zawodnikow. gdybym to ja byl na miejscu tego sedziego to kazdy z nich wyrwal by po lisciu i poprawilbym jeszcze na watrobe nawet kosztem utraty uprawnien sedziego

magic @ 14:09, 18.04.2016r. IP: *.*.99.10

za takie slowa do sedziego powinni ich zawiesic do konca rozgrywek

kibic @ 16:13, 19.04.2016r. IP: *.*.70.156

Tęcza najlepsza jest :)

Jan @ 06:50, 21.04.2016r. IP: *.*.103.33

W takim razie należy nagrywać wszystkie mecze począwszy od b klasy. I karać wszystkich. Chcialbym zobaczyć cały ten mecz. Włącznie z ewidentnym faulem na Erneście w ostatnich minutach tego meczu.