Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Cenne zwycięstwo Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń odnieśli cenne zwycięstwo w walce o utrzymanie w rozgrywkach A klasy. Tym razem podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego pokonali GUKS Krasnosielc 4:2 i zapisali na swoim koncie komplet punktów dający awans na dziesiątą lokatę.

W pierwszej połowie meczu bramki dla gospodarzy strzelili Arkadiusz Il i Mateusz Gocłowski. Dla rywali bramkę zdobył Krzysztof Pajewski. W drugiej odsłonie meczu kolejne gole dla Rzekunianki strzelili Adrian Wołejszo z rzutu karnego i Marcin Kaczyński. Dla gości bramkę zdobył jeszcze Tomasz Urbański.

Emocji nie zabrakło również w wyjazdowej konfrontacji Bartnika Myszyniec z Mazowsze Jednorożec. Już w piątej minucie meczu podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego prowadzili po trafieniu Tomasza Muracha. W kolejnych minutach meczu bramki strzelali już tylko gospodarze i odnieśli pewne zwycięstwo 3:1.

Wyjazdowej porażki doznali z kolei piłkarze Kurpika Kadzidło z Gryfem Kownaty Żędowe 0:2 i perspektywa walki o awans znacznie się oddaliła. Strata do drugiej lokaty w tabeli wynosi obecnie już dziewięć punktów.

Spotkanie 18 kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - GUKS Krasnosielc (17.04.2016)