« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Deblowa batalia dla tenisistów. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do rywalizacji w Halowym Turnieju Deblowym o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. To druga w tym sezonie impreza w grze podwójnej organizowana przez władze OST. Chcesz dołączyć do rywalizacji?


Zawody zostaną rozegrane w najbliższą w sobotę, 23 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce (ul. Jaracza 5) oraz w hali sportowej Zespołu Szkół w Lelisie (ul. Szkolna 51).

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są telefonicznie/sms pod numerem tel.: 722 055 267 lub na adres mailowy stowarzyszenia: w terminie do czwartku, 21 kwietnia do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

Wyniki losowania, drabinka turniejowa oraz plan gier zostaną opublikowane w piątek, 22 kwietnia do godz. 20.00. Przed zgłoszeniem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turniejów dostępnym w załączniku.


Lubudu

W pierwszym lutowym turnieju zwyciężyli Jordan Czapski/Konrad Czapski, którzy odnieśli zwycięstwo nad Bartoszem Nowakiem/Maciejem Leonarskim 6:2 4:6 10:3. Trzecie miejsce zajęli wówczas Piotr Mrozek i Kamil Woźniak, a czwarte Andrzej Żubrowski i Mirosław Mazuch. Kto tym razem zgarnie najważniejsze trofea?

 

Władze Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowe turniejem deblowym zakończą rywalizację w pierwszej części sezonu. W części letniej planowane są zarówno turnieje singlowe i deblowe, a także Ostrołęcka Liga Tenisa. Więcej w materiale Czapski na czele rankingu. Kto bliżej Mastersa? Szczegółowe informacje w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 5071
Komentarzy: 4
09:43, 20.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

» Wasze komentarze

tenisista @ 12:13, 20.04.2016r. IP: *.*.247.219

Nie wiem jak wy, ale mi się już na hali nie bardzo chce grać. Nie mogę doczekać się meczów na kortach. Gdzie warto pograć, najbliżej w Ostrowi Mazowieckiej?

aw @ 21:17, 20.04.2016r. IP: *.*.4.134

Najbliżej na Witosa. Jak idzie remont przy Hallera?

do aw @ 22:11, 20.04.2016r. IP: *.*.55.152

Na Witosa to nie korty, są jakieś dobre powiecie naszym?

Sjs @ 07:10, 21.04.2016r. IP: *.*.232.27

W Lomzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo