« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Deblowa batalia dla tenisistów. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do rywalizacji w Halowym Turnieju Deblowym o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. To druga w tym sezonie impreza w grze podwójnej organizowana przez władze OST. Chcesz dołączyć do rywalizacji?


Zawody zostaną rozegrane w najbliższą w sobotę, 23 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce (ul. Jaracza 5) oraz w hali sportowej Zespołu Szkół w Lelisie (ul. Szkolna 51).

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są telefonicznie/sms pod numerem tel.: 722 055 267 lub na adres mailowy stowarzyszenia: w terminie do czwartku, 21 kwietnia do godz. 21.00. Zgłoszenia muszą zawierać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

 

Wyniki losowania, drabinka turniejowa oraz plan gier zostaną opublikowane w piątek, 22 kwietnia do godz. 20.00. Przed zgłoszeniem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turniejów dostępnym w załączniku.


Łubudu

W pierwszym lutowym turnieju zwyciężyli Jordan Czapski/Konrad Czapski, którzy odnieśli zwycięstwo nad Bartoszem Nowakiem/Maciejem Leonarskim 6:2 4:6 10:3. Trzecie miejsce zajęli wówczas Piotr Mrozek i Kamil Woźniak, a czwarte Andrzej Żubrowski i Mirosław Mazuch. Kto tym razem zgarnie najważniejsze trofea?

 

Władze Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowe turniejem deblowym zakończą rywalizację w pierwszej części sezonu. W części letniej planowane są zarówno turnieje singlowe i deblowe, a także Ostrołęcka Liga Tenisa. Więcej w materiale Czapski na czele rankingu. Kto bliżej Mastersa? Szczegółowe informacje w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 4995
Komentarzy: 4
09:43, 20.04.2016r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

tenisista @ 12:13, 20.04.2016r. IP: *.*.247.219

Nie wiem jak wy, ale mi się już na hali nie bardzo chce grać. Nie mogę doczekać się meczów na kortach. Gdzie warto pograć, najbliżej w Ostrowi Mazowieckiej?

aw @ 21:17, 20.04.2016r. IP: *.*.4.134

Najbliżej na Witosa. Jak idzie remont przy Hallera?

do aw @ 22:11, 20.04.2016r. IP: *.*.55.152

Na Witosa to nie korty, są jakieś dobre powiecie naszym?

Sjs @ 07:10, 21.04.2016r. IP: *.*.232.27

W Lomzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo